2726
عنوان

دوستانه باردار لطفا بیاید

246 بازدید | 63 پست

خانما از خودتون بگید !!!

هفته ی چندمید؟؟؟ چندمین نی نی ؟؟؟ 

نی نی تون چیه؟؟؟

من ۲۳ هفته و ۴ روزمه 

و یه سوال دیگه تکونارو از کی باید خیلی جدی گرفت؟؟؟؟ نی نیای شما چقدر تکون می خورن کلا؟؟؟البته من بچه ی دوممه مثلا 🤔🤔🤔🤔 خیلی سر اون یکی بی خیال بودم 😳😳😳😳😳 اصلا هیچی یادم نیست 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ اولی ۲ سالشه 😊

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

من امروز رفتم سونو انومالی

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

من ۱۶ وهفته و۶روزمه بچه ی اولمه جنسیت نی نی رو هنوز نمیدونم فقط تویntدکتر گفت احتمالاپسره ۲ مهر باید برم آنومالی دیگه مشخص میشه چنسیتش تکوناش رو هم ک هنوز اصلا حس نمیکنم ویار خییلی بدی هم دارم‌کلی وزن‌کم‌کردم 

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم نینی دوممه

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

من هفته ۲۷ امم 

نی نی اولمه 

دکتر گفت از ۲۸ هفته تکونا رو باید جدی گرفت 

اخه دختر خانوم من بعضی روزا خیلی تنبله اصلا تکون نمیخوره منم کلی میترسم ولی دکتر میگه نگران کننده نیست 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
من چهارده هفتمه بچه  ی اولمه خیلی تا الان اذیت شدم .امشبم جونم درومد از درد الان دراز کشیدم کیس ...

خطر داره عزیزم کیسه اب گرم نذار 

من ۱۶ وهفته و۶روزمه بچه ی اولمه جنسیت نی نی رو هنوز نمیدونم فقط تویntدکتر گفت احتمالاپسره ۲ مهر باید ...

بسلامتی 😍

بسلامتی 😍

بچه هات چین؟

من چهارده هفتمه بچه  ی اولمه خیلی تا الان اذیت شدم .امشبم جونم درومد از درد الان دراز کشیدم کیس ...

درده کجا؟؟؟🥺

۳۲ هفته ام.تکوناش از ۲۰ هفته شروع شد الآنم خیلی شدید شده 😍😍از رو لباس کاملا دیده میشه

نی نی من که تا لباسمو میدم بالا تکوناشو ببینم دیگه تکون نمیخوره وروجک 

من هفته ۲۷ امم  نی نی اولمه  دکتر گفت از ۲۸ هفته تکونا رو باید جدی گرفت  اخه دختر ...

مال منم یه روزایی خیلی کمه می ترسم 😔😔

2706