2410
2553

سلام 

دوروز بود بی بی چکم مثبت شد ک شوهرم بیکار شد 

قبله اون وضع خوبی داشتیم 

اما بعدش نع تو بارداری تغذیه ام اصلا خوب نبود بعضی وقت ها چیزایی ک هوس کردمم روم نشد ب شوهرم بگم 

الان عذاب وجدان دارم هفته ۳۱ هستم 

بنظرتون برای نی نی مشکل پیش میاد 

خیلی احساس شرمندگی دارم در برابره بچم 

😔😔

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 

می گن بدن از خودش برای بچه جبران می کنه و بدن مادر ضعیف تر میشه  حالا امکانشو داری به خودت و بچت برس

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

نه عزیزم این چه فکریه میکنی حالا جا داری هرچی دلت میخواست رو الان بخور. من تو بارداریم ویار شدید داشتم و تا پنج ماهگی غالب غذام نون خالی بود خدا رو شکر پسرم الان ۴ سالشه صحیح و سالمه.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عزیزم تقصیرتونیست ک،بعدشم بچه هرویتامینی ک موردنیازشه ازبدن مادرمیگیره،بعدش خودت کمبود ویتامین میگیری ،انشاالله این روزا میگذره ووقتی دنیااومد ب حق این شب وروزا کامل کامل واسه جفتتون جبران میشه همه چی 😘😘😘

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2456
نه عزیزم این چه فکریه میکنی حالا جا داری هرچی دلت میخواست رو الان بخور. من تو بارداریم ویار شدید داش ...

خدارو شکر خدا پسرت و حفظ کنه عزیزم 

عزیزم ایشالله که سالم ب دنیا بیاد منم همین مشکل داشتم اما مدام قرآن می خوندم ولی وقتی دخترم ب دنیا اومد ۳۶۰۰کیلو بود و مشکلی نداشت انشالله نینی توام سالم و تپلو میاد دنیا  

S_K_s#
کاش ویتامین تهیه کنید و این هفته های اخر مصرف کنید تا هم کوچولوتون ضعیف نشه هم خودتون

ار هفته ۱۶ مولتی ویتامین و کلسیم و قرص آهن میخورم 

2714
عزیزم ایشالله که سالم ب دنیا بیاد منم همین مشکل داشتم اما مدام قرآن می خوندم ولی وقتی دخترم ب دنیا ا ...

خدارو شکر عزیزم خدا دسته گلت و برات نگه داره

ن عزیزم تقصیرتونیست ک،بعدشم بچه هرویتامینی ک موردنیازشه ازبدن مادرمیگیره،بعدش خودت کمبود ویتامین میگ ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم مرسی😙

خدارو شکر خدا پسرت و حفظ کنه عزیزم 

سلامت باشی عزیزم. انشاءالله شما هم به سلامتی زایمان کنی.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید.