2726

خیـــــلی کم خوب باشه😚😁😁

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من عروس اولم ،،،بسيار بسيار رسمي    مطلقن مطلقن از خونواده شوهر درد دل  نكن     يعني رگت رو بزني بهتره تا با جاري در مورد شوهرت يا خونواده شوهرت حرف بزني

هرچي اونم بد گفت فقط بگو   اااا   عجب    نميدونم     واس من پيش نيومده      حرفاي بي خطر مث دستور قيمه،چ جوري سينك رو سفيد كنيم ،چ جوري تو سفر چايي اتيشي درست كنيم بهترين حرفها در مهمونيها هستن،،،

[QUOTE=104464239]اینجا کسی هست عروس اول باشه؟ با جاری تازه وارد چی جوری باشیم [/QUOTE]

من عروس اولم ،،،بسيار رسميه رابطم

نه ك خشك باشه ،،،رسمي     دعوت ميكنم    كادو ميدم      و خيلي هم با هم خوبيم و كلي هم واس هم احترام قايليم     با رعايت همون نكاتي ك گفتم 

بدگويي از خونواده شوهر و شوهر ممنوع

من با جاریم خیلی خوب بودیم ولی ی کارایی کرد میونموم شکراب شد همون بهتر صمیمی نشی با جاری

من از ۴سال ازدواجم الان دوساله باهاش قهرم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706