1391
1389

بچه ها من میخام به یک زن بفهمونم که شوهرش داره بهش خیانت میکنه چجوری اینکار رو بکنم ..لطفا نگین دخالت نکن چون قضیه فرق داره  و به منم مربوطه 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

بي خبري خوش خبري

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

با تلفن عمومی زنگ بزن بهش بگو جلوی دهنت هم دستمال بزار

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جاریست 😍 نمیدونم شایدم خواهر شوهره😘 شایدم مادرشوهره 👻😖 هر چیه خانواده شوهره بس که رو اعصابن 👻👻👻🙅. تیکر تولده یه تیکه از وجودمه گل پسرم تاج سرم 💝💝💝 قربونت برم عمر من 😋😋😋
1379

با تلفن عمومی زنگ بزن بگو شوهرت با فلانی و اطلاعات بده اخی خانومه😢🙁

#قانون_جذب 🔥🎈 عشقم تو برگشتی و دوباره من به آرامش رسیدم __ کنار تو به آرامش رسیدم  کمک تا دوباره جون بگیرم#b__
1376

وای نگو گناه داره😟😟😞😞😞

ادم اینجور مواقع کر و‌کور باشه بهتره

شاید اون اقا الان در تلاشه اون خیانتو تموم کنه برگرده ب زندگیش یا دراینده نزدیک این کارو کنه!

نگو تورخدااااا خیلی بدههههه

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
1226
وای نگو گناه داره😟😟😞😞😞 ادم اینجور مواقع کر و‌کور باشه بهتره شاید اون اقا الان در تلاشه اون خی ...

نه عزیزم اتفاقا در تلاشه که ادامه بده

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
1339