2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین اسی جان یزید لعنت الله علیه نعوذ بالله خودشو اون زمان خلیفه حساب میکرد دیگه کجا بود تو (شام)همون سوریه خود خلیفه که نمیومد بجنگه به فرمانرواش تو کوفه که ابن مرجانه لعنتی بود دستور داد که از امام بیعت بگیرنوبجنگش برن تازه اونجام ابن مرجانه که نمیره امثال عمر سعد فرمانده جنگ بودندشمرم  مثلا فرمانده یکی از یگان هاش

من شیعم،حیدر آقامه  
ببین اسی جان یزید لعنت الله علیه نعوذ بالله خودشو اون زمان خلیفه حساب میکرد دیگه کجا بود تو (شام)همو ...

ینی ابن مرجانه‌توجنگ کربلا نبوده؟🤔پس توفیلم‌مختارچی‌میگن‌ک قطره ی خون امان‌حسین(ع)ریخت‌رو پاش و پاش عفونت کرد؟

ینی ابن مرجانه‌توجنگ کربلا نبوده؟🤔پس توفیلم‌مختارچی‌میگن‌ک قطره ی خون امان‌حسین(ع)ریخت‌رو پاش و پاش ...

سر امام حسین وعمر وشمر میارن برای ابن مرجانه توی اون مراسم شراب خوری ابن مرجانه یه قطره خون از سر میچکه روی پای ابن مرجانه از سربریده

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2706