1373
1363
عنوان

کسانیکه خوابگاه رفتن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 23273 بازدید | 646 پست

هم اتاقیات در واقع مثه عضو خانوادت ۲۴ساعته کنارتن با این تفاوت که غریبه هستن و باید احتیاط کنی درمورد خانوادت و ....زیاد اطلاعاتی به کسی نده تا وقتیکه اعتماد کامل پیدا کنی حواست جمع باشه با هرکسی دوست نشی داری میری یه شهر دیگه  و خانوادت حالت عادی کلی دلشوره و نگرانی دارن کاری کن که وقتی انشالله درست تموم شد بعنوان یه تجربه خوب بوده باشه واست نه اینکه کلی ناراحتی و پشیمونی برات بیاره

نباید تعارف داشته باشی تو خوابگاه.....کسی که اصلا نون و میوه  و....نمیخره نمیشه که تو بخری بدی بشون......این دوره زمونه با این‌گرونی نباید اصلا رودربایستی داشته باشی.....ولی نترسونمت بعضیا هم‌هستن واقعا خوبن....بهت دادن بهشون بده ندادن نده هیچ اتفاقی هم‌نمیوفته.......من ترم اول خیلی سختم‌بود دوس داشتم‌ تعطیلی بشه زودتر برم خونمون...ولی ترمای بعد مسول خوابگاه به زور می نداختنمون بیرون.....الانم به یاد اون روزا اشک‌میریزم....

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

یک چیزدیگه هم مهمه اخرش ادم خوب وبدهست داستان دوستماگفتم این دوستم مثبت بوداماهم خوابگاهیاش کارهای ن ...

خب قانون بزاریم مثلا ساعت خاموش کردن چراغ

اونا که گوش نمیدن

از مسئولین خوابگاه کسی هست نظارت و رسیدگی کنه؟

سلام.حالدان چیونه؟
1350
تو یه تاپیک دیگه میگفتن گویا تشک و بالش هم باید ببری و اینکه لباسشویی هم نیست باید با  دست لبا ...

تو خوابگاه مگ لباسشويي ميذارن😐😐😐😐

بالش نميدن بدن هم ادم دلش مگ ميكشه دهنشو بماله ب بالشي ك هزار نفر خوابيده روش

همه چياز خود دانشجوه 

٧سال خوابگاهي بودم همه از خودم بردم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اول اينكه استارتر جان بهت تبريك ميگم ي دوران عجيب قشنگ پر از خاطره پر از تجربه رو شروع ميخواي كني

دلم ي عالمه با تاپيكت گرفت ، ياد خودم افتادم ياد ده سال ١٢سال پيش

روزاي خوبيه سعي كن لذت ببري و وارد حاشيه نشي

درستو خوب بخون كنارش اردوي مشهد، اردوي جنوب بود بري حتما، زبانتو ادامه بده اونجا، ورزش تونستي برو استفاده كن از اونموقعها حيفه

بعدا پشيمون نشي ك استفاده نكردم

با هم اتاقيا هم خوب باش محترم و با فاصله

يراي اتاقتون برنامه داشته باشين، براي تمييزي و اينا، پرده خواستي خودت ببر، زودترم برو ك تخت پايين باشي، خواستي پرده بزني اتو و سشوارم ك خواهر بايد ببري اونهمه دختراونجا مكه اتو سشوار ميدن؟

ظرف و ظروف ببري پتو دوتا ببر يكي زيرت يكي روت، بالش و ملافه هم ببر، مواد اوليه برنج روغن اين چيزا ك برا روزاي اول لازمه تا جا بيفتي از اونجا بخري

اگ با هم اتاقيا هم خوب بودن دنگي ميذاريد ولي من تحربه بهم ثابت كرد شريك نباشم تو غذا 

چون ي سريا زرنگ بازي درميارن

لباس و نوار و وسيله هاي شخصيت حوله و مسواك و خمير و شارژر و اين چيزا رو ببر ك اونجا نخوايي اسير شي

موفق باشي 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
خب بخربذارکمدت بعدرفتی دانشگاه بخور انجانبایدتعارف داشته باشی اول جورانگاه کن ببین چطورن توی تاپیک ...

ما تو خونمون چهارتا بووودیم قرار شد دونفر دو نفر یه شب در میون غذا بپزیم آقا شب ما میگفتن باقالی پلو با ماهیچه قرمه سبزی فلان شب خودشون میگفت خوب دیگه دیشب برنج خوردیم امروز نونی میخوریم سیب زمینی سرخ کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!سه ماه طول کشید دوزاریمون افتاد داره زرنگ بازی در میاره 

از منم میشنوی غذای دانشگاه نخور نصف خوابگاهیا ک فارغ التحصیل میشن شقاق مقعد میگیرن بخاطر چیزی ک ...

شقاق مقعد چیه😐😐

آن دلبر شیرین که سپردی به منش👶میسپارم به ننش 😒بابت اخلاق عنش💩
1288
شهر خودم دانشگاه خوب نداره  ایشالا مرکز استانمون قبول شم❤

کدوم استانی؟؟بگوشاید همخوابگاهی شدیم

من شپش ندارم

غذا هم درست میکنن😂😐

آن دلبر شیرین که سپردی به منش👶میسپارم به ننش 😒بابت اخلاق عنش💩

من هم دوران کارشناسی یه شهر دیگه بودم هم ارشد ولی از اونجاییکه نمیتونم تجمع بیش از یک نفر رو تو یه اتاق تحمل کنم با یکی از هم کلاسی ها که مثل من بود همیشه هتل می گرفتیم . گرون تر در میومد ولی راحت تر بود اصلا نمیتونم تصور کنم که چطوری میشه 4 یا 5 نفر تو یه اتاق کوچیک سر کنن . صبح از خواب پاشن یا تلفن حرف بزنن یا غذا بخورن البته اونایی که رفتن بعدها خاطرات خیل یخوبی داشتن مثل دوران سربازی پسرها که به نظر سخت میاد ولی خاطره میشه

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
1339