1421
1411
عنوان

کسانیکه خوابگاه رفتن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 23484 بازدید | 646 پست
ملافه دسمال توالت دسمال کاغذی چادر نماز سجاده قران مفاتیح

شما بودی گفتی فک کنم غذای خابگاه بواسیر شقاق مقعد و مشکلات گوارشی میاره درسته ؟ واقعا هم همینطورا الان من شقاق گرفتم البته نمیدونم بواسیر فرقش با شقاق چیه فقط ببخشید زائده گوشتیه که بیرونه همش با خودم میگفتم اخه چرا من اینطوری شدم  که با خوندن کامنت شما فهمیدم حتی ببخشید خون اومد من چه فکرایی که نزد سرم رفتم کولونوسکپی اینا چیزی نبود البته  الان که فکر میکنم میفهمم بخاطر شقاق بوده 😞😞😞

❤❤

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

شما بودی گفتی فک کنم غذای خابگاه بواسیر شقاق مقعد و مشکلات گوارشی میاره درسته ؟ واقعا هم همینطورا ال ...

انشالله ک خوب بشید

بنظرم برید سراغ داروی تبریزیان

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
1401
سلام گلم بله نتایج ازاد و ملی اومده

البته اگه فضولی نیست چی قبول شدی   

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر زمان تقریبی کنکوره... من باید تا پایان شهریور 50 کیلو بشم  حالا انشالله از اول مهر شروع میکنم  الکی لایک نمیکنم که لایکم برای اینه که با نطرت موافقم هی نگین لایک نکن اه  راستی بزرگی به سن نیست به عقلم نیست اصلا به شعورم نیست به اینه که با نظر من موافق باشی اینجوری رو زمین ما جا داری  حالا خوبه شما قبلا چشاتون سگ داشته الان رفته تو اخلاقتون من از همون اول چشام خر داشت همش جفتک میندازه  
خیلی ممنون از کجا باید تهییه کنم ؟ 

سرچ کنین برین تو سایتش

و نمایندگی شهر خودتون پیدا کنین

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور