1464
1411
عنوان

کسانیکه خوابگاه رفتن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 23499 بازدید | 646 پست

آخیییی یاد ایام جوانی خودم افتادم

اتو بعضی خوابگاها دارن،سشوار خودت بردار،

تشت و پودر لباس هم باید ببری!ظرف غذا و لیوان،یه قابلمه کوچیکم ببر محض احتیاط یا از اونجا بگیر،

خیلی دوران خوبیه،ازش نهایت استفاده رو ببر

چرا؟ من ۴ سال دانشگاه کازرون بودم خیییلی خوب بود. عاشق طبیعتش بودم.

چن سال پیش اونجا بودی

توی شهر ک هیچ خبری نیست 

فقط باید بری بیرون از شهر

#تو که میدانی باید در سختی ها مقاوم باشے..!!چرا ناامید می شوی؟!... تو که میدانی روزهای سخت نمی مانند چرا باز هم نگران و ناآرامی؟! ...تو که بهتر از من می دانی ...پس چرا باز هم ...؟!می دانم که می دانی اما دیگر، ولی و اما و اگر ندارد!آرام و استوار به مسیرت ادامه بده ...ذهن زیبایت، زندگی را زیبا خواهد کرد!!آنگاه تو میان خوشبختی غرق خواهی شد!!آنقدر که هیچکس نتواند نجاتت دهد ...!خیالت راحت،من هم می دانم،تو هم می دانی،  بی اما و اگر خدا همیشه هست ....!!
جدی؟! برای ما که بهترین روزهامون بود. تعجب می کنم از این حرف. همه جا متلک هست. یه نفر بیشتر متلک میخ ...

درست همجا هست ولی خداییش شهر آرومی نبود

#تو که میدانی باید در سختی ها مقاوم باشے..!!چرا ناامید می شوی؟!... تو که میدانی روزهای سخت نمی مانند چرا باز هم نگران و ناآرامی؟! ...تو که بهتر از من می دانی ...پس چرا باز هم ...؟!می دانم که می دانی اما دیگر، ولی و اما و اگر ندارد!آرام و استوار به مسیرت ادامه بده ...ذهن زیبایت، زندگی را زیبا خواهد کرد!!آنگاه تو میان خوشبختی غرق خواهی شد!!آنقدر که هیچکس نتواند نجاتت دهد ...!خیالت راحت،من هم می دانم،تو هم می دانی،  بی اما و اگر خدا همیشه هست ....!!

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

جدی؟! برای ما که بهترین روزهامون بود. تعجب می کنم از این حرف. همه جا متلک هست. یه نفر بیشتر متلک میخ ...

البته این چن سال ک من بودم کلا شهر آشوب بود

تمام وسایل شخصیت که توزندگی بهشون احتیاج داری رو ببر.... وسایل اشپزخونه هم حتما ببر چون اخرهفته وتعط ...

میشه بپرسم اهل کجایین

ک گفتین دمپخت

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁
1475
میشه بپرسم اهل کجایین ک گفتین دمپخت

عزیزم من خودم کرمانشاهیم ولی تو خوابگاهم که بودیم استان فارسیا و جنوبیا و اهوازیا هم همینو میگفتن. مگه شما چی میگید؟ 

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
عزیزم من خودم کرمانشاهیم ولی تو خوابگاهم که بودیم استان فارسیا و جنوبیا و اهوازیا هم همینو میگفتن. م ...

ماهم همینو میگیم عزیزم

میخاستم ببینم هم استانیم یا ن

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁
1449
مگه چه زمانی بود عزیزم؟؟ من سال ۷۹ رفتم خوابگاه اونم کوی دانشگاه تهران اصلا ممنوع نبود  بستگی ...

ای خواهر آخه دانشگاهمون دانشگاه نبود که😜

سال ۷۸ دانشکده فنی شریعتی تو خانی‌آبادنوی تهران

کلا محیطش خیلی امنیتی بود چون یه جورایی تربیت معلم حساب میشد و مربی هنرستان می‌شدند دانشجوها. مثل همین چیزایی که الان بچه‌ها از دانشگاه فرهنگیان میگن که همون تربیت معلمه قدیمه.

جالبه اسم دانشکده، دکترشریعتی بود ولی داشتن کتابای دکتر شریعتی جزم محسوب میشد و مورد انضباطی بود...

خیلی محیط بیخودی داشت.

طوری که جلوی در ورودی دانشگاه ناخن‌ها رو چک میکردن

لاک که هیچی

اگر بلند بود میگفتن کوتاه کنید. همونجا بهت ناخنگیر میدادن...

و آرایش هم ممنوع بود

خلاصه یه دبیرستان دخترونه بزرگ

بعدها شنیدم از انحصار جنسیتی درومده و پسر هم گرفته

ترم اولی که پسر گرفت فکر کنم کلا چهار نفر بودن. باز وزارت علوم منصرف شده بود اون چهار نفرو به دانشگاهای دیگه فرستادن بعد یکم تبلیغ کردن برای دانشگاه شریعتی و پسوند دختران تهرانشم برداشتن تا شکل دانشگاه شد و مختلط شد و ...

مسوول آموزشش خدا نیاره

یه خانوم مسن خیلی مذهبی بود

تو دانشگاه دخترونه و محیطی که مطلقا مرد نبود مقنعه و چادر کاملا بسته داشت و همیشه وسط اتاقش روی جانمازش نشسته بود داشت دعا و نماز می‌خوند

بعدا عوضش کردن یه خانوم معقولی گذاشتن جاش...

هرچقدر از دانشکده کشیدیم ولی خب توی خوابگاه و با بچه ها و محوطه خوش می‌گذشت.

چقدر درددل کردم

۲۰ سال گذشته

هععععیییییی

ای خواهر آخه دانشگاهمون دانشگاه نبود که😜 سال ۷۸ دانشکده فنی شریعتی تو خانی‌آبادنوی تهران کلا محیط ...

پس تقریبا هم دوره ایم 

با این تفاوت که من با وجود رتبه سه رقمی ووعالی و کلی رشته تربیت معلم و دبیری فقط به خاطر آزادی دانشگاه تهران رو انتخاب کردم چون اون معلمی و .. تو شهرای کوچیک و دانشگاههای مث دانشگاه شما بود

برعکس کوی دانشگاه تهران محیط آزادی داشت 

بچه ها با دوست پسراشون جلو خوابگاه قرار میذاشتن و کوچه های روبروی خوابگاه پرر دختر و پسرای دانشجو بود و چه صحنه ها که ندیدیم🤣🤣🤣

منتظر اتفاقات خوبم 
پس تقریبا هم دوره ایم  با این تفاوت که من با وجود رتبه سه رقمی ووعالی و کلی رشته تربیت معلم و ...

منم رتبه‌م برای کنکور فنی و حرفه‌ای مقطع کاردانی دو رقمی بود و شریعتی بهترین دانشکده فنی کشور از لحاظ استاد وامکانات بود اون موقع

ولی شرایط مدیریتی و فضای امنیتیش افتضاح بود

1474
شما پرستاری خوندی؟وایی چقدر خوب!!مرسی که گفتی!!!

نه عزیزم من کارشناسی مدیریت بازرگانی خوندم ارشدم رو هم MBA . خواهش می کنم گلم موفق باشی 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
یعمی واقعا اتوبوس داره گه هرروز دانشجو هارو از تهران تا قزوین ببرن؟قم تا تهران چی؟اونم داره اتوبوس؟

قم رو نمیدونم والا ولی تهران داره و اصلا اکثر دانشگاهها سرویس دارن نداشتن هم مهم نیست هر روز و هر ساعت اتوبوس از تهران به قزوین و برعکسش هست کافیه بری ترمینال . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
1457