2726
عنوان

امروز موعدم بود پری نشدم دعا کنید حامله باشم تورو جون عزیزاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک ماهه درگیرم به همه دری خودمو کوبیدم ولی فایده نداشت. بی پدر هم به چ درد میخوزه

ای باباااااا 😞 😞 😞 😞 خدا بهت صبر و قوت بده

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
2728
ممنونم😣

بچه ت و انداختی قید این آدم و بزن لطفا

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
ای بابا کاش میشد

میشه سخت نگیر خودت و حرومش نکن

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
ای بابا کاش میشد

اخه ینی چی مملکت قانون داره نمیتونن انقدر زور بگن😡😡😡

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
دیگ همش مجبورم میکنن. خودم میترسم کارم به کورتاژ بکشه میترسم ازش. میگم تا زیاد بزرگ نشده اینا هم ک ن ...

نمیدونم چی بگم خیلی دردناکه.ولی اگه بچه روانداختی تفم ننداز توصورتشون اشغالا

پدرم همه چیزم بود .....
دیگ همش مجبورم میکنن. خودم میترسم کارم به کورتاژ بکشه میترسم ازش. میگم تا زیاد بزرگ نشده اینا هم ک ن ...

خانواده ش میدونن؟ 

اره اول یسال

ان شاءاللّه ک ایندفعه دامنت سبز شده باشه 🙏❤🙏❤🙏❤

2706