2703
2553
عنوان

امروز موعدم بود پری نشدم دعا کنید حامله باشم تورو جون عزیزاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 71 پست
ایشالااا ک بارداری ب حق این شبای عزیز.چ علایمی داری

مرسی ان شاءاللّه هممون باهمدیگه😍

درد زیاد نوک سینه،دور ناف، زیر شکمم،خواب الودگی،نفخ زیاد،حالت تهوع صبح،البته فقط حالتش....

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی ان شاءاللّه هممون باهمدیگه😍 درد زیاد نوک سینه،دور ناف، زیر شکمم،خواب الودگی،نفخ زیاد،حالت تهو ...

منم ایطوریم ولی من کل سینم درد داره ن فقط نوک.و ی چندروزی بعد تخمک گزارب کمردرد شدید داشتم ک خوب شد

دخترم همه دنیامه🥰
منم ایطوریم ولی من کل سینم درد داره ن فقط نوک.و ی چندروزی بعد تخمک گزارب کمردرد شدید داشتم ک خوب شد

ان شاءاللّه ک بارداری🙏😍😍

خدا ب هممون صحیح و سالمشو بده

من سه قلو دوس دارم😝

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
2456
2714
بی بی چک نزدی

نه از ترسم،اگه بازم منفی باشه 😞😞😞😞

حداقل چند روزی با توهمش خوشحالم.هعععععی

خودم داغونم. صدای قلبشو شنیدم. دوسش دارم قرص خوردم سقط نشد ولی بازم کسی نیمخواد

ینی چی نمیخواد اخه😡😡😡 باباش پای کاری ک کرده واسته

ن ایشالا ک واقعیه

خدا از دهنت بشنوه😘😘

شما چندوقته اقدامی؟!بچه اوله؟!

2706