2726
عنوان

امروز موعدم بود پری نشدم دعا کنید حامله باشم تورو جون عزیزاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دعامیکنم فرامیرم مشهد اونجام دعات میکنم

منم دعا کن لطفا دلم نی نی میخواد

به حق فاطمه زهرا هرکسی آرزوی مادرشدن داره به زودی طعم شیرینش بچشه🙏لطفا برام دعا کنید دو قلوهای تو دلیم صحیح و سالم به دنیا بیان🙏❤️
مرسی مهربون 💗 من هنوز توپیداکردن بابای بچم موندم😥😂  دعاکنید شوهرخوب گیرم بیاد😁😘

خخخخ ای جان خدایا ب این دوستمون ی بابای بچه اکازیون پولدار خوشتیپ خوش اخلاق بده الهی امین فقط بچه الان جز آپشناش نباشه

همسرم دلیل من است. 💜🌱
خخخخ ای جان خدایا ب این دوستمون ی بابای بچه اکازیون پولدار خوشتیپ خوش اخلاق بده الهی امین فقط بچه ال ...

وااااای چه دعای قشنگی😍😅 مرسی عزیزدلم

از سال ۹۸ نی نی سایت نیومده بودم😂
اخ الهی ایشالا که باردارییییی فردا تاپیک بارداریتو بزنی. منم فردا موعودمه ایشالا ک منم باردارباشم ای ...

ان شاءاللّه خوش خبر باشین 😍 😍 برای منم دعا کنین من عقب انداختم علائمم دارم یه چنتا ولی تو این سالا علائم زیاد داشتم😞😞😞😞

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
خوش به حالتون. من باردارم ولی اجازه نمیدن نگه دارم😓😭😭😭😭😭😭😭😭

ای وایِ من🤦‍♀️😞🤦‍♀️😞

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
2706