1421
1389
عنوان

امروز موعدم بود پری نشدم دعا کنید حامله باشم تورو جون عزیزاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 71 پست
خودم داغونم. صدای قلبشو شنیدم. دوسش دارم قرص خوردم سقط نشد ولی بازم کسی نیمخواد

ینی چی نمیخواد اخه😡😡😡 باباش پای کاری ک کرده واسته

همین که "تـــو"... هر صبح در خیال منی....حال هر روز من خوب است❤

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1432
1394
ممنونم😣

بچه ت و انداختی قید این آدم و بزن لطفا

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
ای بابا کاش میشد

میشه سخت نگیر خودت و حرومش نکن

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
1418
دیگ همش مجبورم میکنن. خودم میترسم کارم به کورتاژ بکشه میترسم ازش. میگم تا زیاد بزرگ نشده اینا هم ک ن ...

نمیدونم چی بگم خیلی دردناکه.ولی اگه بچه روانداختی تفم ننداز توصورتشون اشغالا

دیگ همش مجبورم میکنن. خودم میترسم کارم به کورتاژ بکشه میترسم ازش. میگم تا زیاد بزرگ نشده اینا هم ک ن ...

خانواده ش میدونن؟ 

1391