2410
2553
عنوان

بچه ام به دنیا اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 34 پست
چرا نمیگی میخام شوهرم تو اتاق باشه ؟

گفتم ولی نمیفهمن که

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان ذوق دارن گناه دارن انقد بی ادبی نکنید به خانواده شوهرتون. انقد با شوهرتون تنها بمونید بعدها که ...

ذوق چیه سرلج اینکارو میکنن زورشون میاد مارو باهم میبینن

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
یعنی زردی بچه با این روش خوب شد؟

نه قرص هم داده بود دکتر بهش ولی میگفت شیر  زیاد بخوره دفعش کنه یه قرص سفید ریز به پسرمم داده بودن ده سال پیس

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎
ای بابا .... اگه دکتر لازم میدونه تصلا به حرفشون اهمیت نده با شوهرت حرف بزن

خیلی حرف زدم التماس کردم گریه کردم 

خیلی حرف زدم التماس کردم گریه کردم 

عزيزدلم بگو دستگاه بيارين تو خونه و شبي ٤٠تومنه

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2714

زردی هی میره بالاتر اگ داشته باشه ...ببرتش دکتر و دکتر  پیش اینا بگه بچه باید بستری شه

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
ای جان.خوش قدم باشه خب با شوهرت حرف بزن جدی باش زردی ب اسم ی چیز سادس باید بری دکتر درمان شه

نمیبره که..حرفمو گوش نمیکنه به خدا بچم چیزیش بشه گردن مادرشوهرم و دخترشه تا اخر عمرم نمیبخشمشون اصلا میرم طلاق میگیرم

بهش بگو زردی بالا ممکته باعث ناشنوایی بچه بشه ،رو معزش اثر بزار ه ،

خودش میدونه داداشش و بچه خواهرشم معلول ذهنی شدن از زردی

عزيزدلم بگو دستگاه بيارين تو خونه و شبي ٤٠تومنه

بهش گفتم..گفت باشه ولی کی میاره خدا میدونه

خداوند صبر جمیل عطا فرماید

آمییییین

بهش گفتم..گفت باشه ولی کی میاره خدا میدونه

فردا برو درمانگاه كودكان دارن

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2706