2737
2734
عنوان

بچه ام به دنیا اومد

472 بازدید | 34 پست

ولی زردی داره باید بستری بشه مادرشوهر و خواهر شوهر عفریته ام نمیزارن شوهرم حرفمو گوش نمیکنه دارم دق میکنم هی دم به دقیقه هم تو اتاقمن حریم خصوصی هم سرشون نمیشه به بهونه بچه هی میان شبا خواهر شوهرم پیشم میخوابه نمیزارن شوهرم بیاد پیشم اخه من به اینا چی بگم😔

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

عزيزم منم اين دوران رو گذروندم فقط ميتونم بت بگم ميگذره

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

نمیزارن بچه ات بستری بشه؟؟؟🤔🤔🤔

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

عزیزم شیر بهش زیاد بده هر چهل دقیقه یبار بیدارش کن بهش شیر بده

دختر منم همینطوری بود سه شب تا صبح هر چهل دقیقه بیدارش میکردم خدا رو شکر خوب شد

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎
نمیزارن بچه ات بستری بشه؟؟؟🤔🤔🤔

نمیزارن😢

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
نمیزارن😢

خب دستگاه بگيريد تو خونه بزاريدش تو دستگاه مثل من

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
نمیزارن😢

ای بابا .... اگه دکتر لازم میدونه تصلا به حرفشون اهمیت نده

با شوهرت حرف بزن

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2706