1428
1363
عنوان

بچه ام به دنیا اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 34 پست
یعنی زردی بچه با این روش خوب شد؟

نه قرص هم داده بود دکتر بهش ولی میگفت شیر  زیاد بخوره دفعش کنه یه قرص سفید ریز به پسرمم داده بودن ده سال پیس

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎
ای بابا .... اگه دکتر لازم میدونه تصلا به حرفشون اهمیت نده با شوهرت حرف بزن

خیلی حرف زدم التماس کردم گریه کردم 

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1436
ای جان.خوش قدم باشه خب با شوهرت حرف بزن جدی باش زردی ب اسم ی چیز سادس باید بری دکتر درمان شه

نمیبره که..حرفمو گوش نمیکنه به خدا بچم چیزیش بشه گردن مادرشوهرم و دخترشه تا اخر عمرم نمیبخشمشون اصلا میرم طلاق میگیرم

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
بهش بگو زردی بالا ممکته باعث ناشنوایی بچه بشه ،رو معزش اثر بزار ه ،

خودش میدونه داداشش و بچه خواهرشم معلول ذهنی شدن از زردی

عزيزدلم بگو دستگاه بيارين تو خونه و شبي ٤٠تومنه

بهش گفتم..گفت باشه ولی کی میاره خدا میدونه

خداوند صبر جمیل عطا فرماید

آمییییین

1394
خودش میدونه داداشش و بچه خواهرشم معلول ذهنی شدن از زردی

ای خاک عالم‌،اینارو میدونه و دیده از نزدیک باز نشسته ور دل ننه ش ،خدا صبرت بده خواهر ،درمانهای گیاهی که اون موقع ها مامانا می گفتن انجام بده ،مث شیر خشت و ترنجبین، حداقل خودت اینارو بخور  کاسنی و هندوانه بخور، اگر م‌شیرت کمه یه شیر خشک بگیر  با سرنگ بهش بده ،چون بچه باید زیاد دفع داشته باشه تا خارج بسه از بدنش 

من یه لیلی میشناسم‌ مهرشو از مجنون گرفت ......
نمیبره که..حرفمو گوش نمیکنه به خدا بچم چیزیش بشه گردن مادرشوهرم و دخترشه تا اخر عمرم نمیبخشمشون اصلا ...

عزیزم الانکه چاره نداری شیرخشت بهش بده..خیلی واسه زردی خوبه.. یا با عرق طارونه یا شیر گاو هم کل بدنشو بشور

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427