1421
1363
عنوان

بچه ام به دنیا اومد

348 بازدید | 34 پست

ولی زردی داره باید بستری بشه مادرشوهر و خواهر شوهر عفریته ام نمیزارن شوهرم حرفمو گوش نمیکنه دارم دق میکنم هی دم به دقیقه هم تو اتاقمن حریم خصوصی هم سرشون نمیشه به بهونه بچه هی میان شبا خواهر شوهرم پیشم میخوابه نمیزارن شوهرم بیاد پیشم اخه من به اینا چی بگم😔

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

نمیزارن بچه ات بستری بشه؟؟؟🤔🤔🤔

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

خداوند صبر جمیل عطا فرماید

به بعضیا باس گفت: شمایی که تا دورت شلوغه جٙومیگیرتت !!! مواظب باش تنها شدی بغض نگیرتت !!!                                                               همه چی برگشته به روزای اولمون😉جای خیلیام خالی نیست...✋
1394

عزیزم شیر بهش زیاد بده هر چهل دقیقه یبار بیدارش کن بهش شیر بده

دختر منم همینطوری بود سه شب تا صبح هر چهل دقیقه بیدارش میکردم خدا رو شکر خوب شد

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎
نمیزارن بچه ات بستری بشه؟؟؟🤔🤔🤔

نمیزارن😢

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
نمیزارن😢

ای بابا .... اگه دکتر لازم میدونه تصلا به حرفشون اهمیت نده

با شوهرت حرف بزن

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
1390
چرا نمیگی میخام شوهرم تو اتاق باشه ؟

گفتم ولی نمیفهمن که

عزیزم شیر بهش زیاد بده هر چهل دقیقه یبار بیدارش کن بهش شیر بده دختر منم همینطوری بود سه شب تا صبح ه ...

یعنی زردی بچه با این روش خوب شد؟

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان ذوق دارن گناه دارن انقد بی ادبی نکنید به خانواده شوهرتون. انقد با شوهرتون تنها بمونید بعدها که ...

ذوق چیه سرلج اینکارو میکنن زورشون میاد مارو باهم میبینن

1391