1345
1363

طوری که چند ساعت رو مخ باشه سرش داد میزنید؟ من طاقتم تموم میشه اینطوری میشم ولی بعدش دلم میسوزه و عذاب وجدان میگیرم کارم بده نه؟😞

سادگی جرم است ومن یک مجرم سابقه دار.                  ساده که باشی...سادگیت را حماقت میخوانندوکسی نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای...

😔یوقتایی اره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3213709/%db%8c%d8%b9%d9%86%db%8c-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%d8%a7-%db%8c%d9%87-%d8%a7%d8%af%d9%85-%d8%ae%db%8c%d8%b1-%d9%be%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%87-%da%a9-%da%a9%d9%85%da%a9%d9%85-%da%a9%d9%86%d9%87-%d8%aa%d9%88%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%88%d8%b6%d8%a7%d8%b9-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b4-%d8%a8%d9%87%d9%85-%da%a9%d9%85%da%a9-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85?postId=104063184

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

خب گاهی ادم کلافه میشه دبگه حالا ی دادم اشکال نداره  ...از من ۳.۵ سالس هوارم میکشم خخخخخ

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
همین الان درگیر این قضیه‌ام😐

واقعا خیلی سخته دیگه بعضی وقتا آدم جونش در میاد امشب نمیدونم چش بود هر کاری میکردم نمیخوابید شیر هم به زور میخورد همش گریه رفلاکس هم داره😧

سادگی جرم است ومن یک مجرم سابقه دار.                  ساده که باشی...سادگیت را حماقت میخوانندوکسی نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای...
1376
واقعا خیلی سخته دیگه بعضی وقتا آدم جونش در میاد امشب نمیدونم چش بود هر کاری میکردم نمیخوابید شیر هم ...

هانا میاد میشینه رو شکمم الان باردارم نمیشه هی میاد میشینه کنارم با عصبانیت نگاه می‌کنه و غر میزنه 

گریه میکردم  خودش میمومد اشکام و پاک میکرد اروم میشد

منم گریه کردم شوهرم به جای اینکه دلداری بده میگه این کارا چیه میکنی ساعت مگه چنده و کلی حرف حالا خودش ده دقیقه نگه داشت من نماز بخونم گفت خسته شدم از این زندگی شبم بیام بچه نگه دارم مجرد بودم راحت بودم

بچه ها جدیدا اینجوری شدن نمیخوان بخوابن من دخترم تا ۲و نیم ۳ شب بیداره سرش داد نمیزنم میزارم بره وول ...

آخه بازی کنه چی میشه نخوابه گریه میکنه همش

منم گریه کردم شوهرم به جای اینکه دلداری بده میگه این کارا چیه میکنی ساعت مگه چنده و کلی حرف حالا خود ...

منطقی صبت کن باهاش 

بگو مگه من فقط وظیفه نگهداری از بچه رو دارم 

شما که پدرشی چیکاره ای پس

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
هانا میاد میشینه رو شکمم الان باردارم نمیشه هی میاد میشینه کنارم با عصبانیت نگاه می‌کنه و غر میزنه&n ...

مبارکه گلم شاید میفهمه حسودی میکنه از الان😁

1288
منطقی صبت کن باهاش  بگو مگه من فقط وظیفه نگهداری از بچه رو دارم  شما که پدرشی چیکاره ای ...

گفتم آدمه مگه میگه اونایی که زن ندارم فکر میکنن زن چیه دیگه نمیدونن هیچی نیست گرفتار کردم خودمو😒

گفتم آدمه مگه میگه اونایی که زن ندارم فکر میکنن زن چیه دیگه نمیدونن هیچی نیست گرفتار کردم خودمو😒

یک چیز بگو بهش چه راحت بهتونتوهین میشه چیزی نمیگید

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
خب گاهی ادم کلافه میشه دبگه حالا ی دادم اشکال نداره  ...از من ۳.۵ سالس هوارم میکشم خخخخخ

دیگه خیلی کلافه شدم سه چهار بار گذاشتم رو پام چندین دقیقه تکون دادم گذاشتم زمین دیگه کمرم پاهام شکست رفلاکس نداشت آسمون به زمین میومد پس این قدیمیا چیکار میکردن

یک چیز بگو بهش چه راحت بهتونتوهین میشه چیزی نمیگید

جوابش رو میدم میگه چقدر زبون داری مار بزنه زبونتو

1364