2726
عنوان

زندگی متاهلی قشنگه؟‌؟

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 36 پست

هم قشنگی داره هم تلخی

دوران عقد شیرین تره چون دوری ازش و باعث میشه وقتی ببینیش قند تو دلت آب شه و تو دوران عقد بداخلاقیاشو نمیبینی

منم قبل ازدواج میگفتم عروس دومادا حوصلشون سر نمیره تنهایی ؟ ولی شوهرم خیلی بگو بخنده اصلا حوصله سر نمیره فقط منو می خندونه

البته الآن باهاش قهرم

برای من بقیه مهم نبودن و نیستن خودم و اهداف و وظایفم مهم هستن

اخه گویا دوست نداری من اینجور متوجه شدم

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا کنه هرکی ازدواج میکنه خوشبخت بشه مردم تو جامعه آرامش داشته باشن بخدا آرامش بهترین هدیه است که هر کدوممون میتونیم به همدیگه بدیم با اخلاق و رفتار خوب . میگن ژاپنی ها طول عمر زیادی دارن بخاطر رژیم غذایی خوب و احترام به همدیگه و احترام به قانون و احترام به خانواده.  احترام به همدیگه باعث میشه جامعه آروم و خوشبخت داشته باشیم 

خسته نشدی از عقد ؟ عروسیت کیه

چرا خیلی خسته‌م 

معلوم نیست... شای سال دیگه... شاسد ۲سال دیگه 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
این خواهرشوهرت  که عروسیش بود چند وقت پیش چند وقت عقد بود ؟

یه ۸ ماهی نامزد بودن 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
خب خواهرشوهرت 8 ماه  چرا تو سه سال ؟؟

همون اول هم گفت نمیتونم فعلا عروسی کنم 

گفتم تا ۳، ۲ سال اشکالی نداره 

خیلی بد آورد ... از سربازی معاف نشد .... مغازه‌ش کلی بدهی آورد براش... سرمایه‌ش رفت.. ماشینش رفت..  

2706