2726
عنوان

زندگی متاهلی قشنگه؟‌؟

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 36 پست

هم قشنگی داره هم تلخی

دوران عقد شیرین تره چون دوری ازش و باعث میشه وقتی ببینیش قند تو دلت آب شه و تو دوران عقد بداخلاقیاشو نمیبینی

منم قبل ازدواج میگفتم عروس دومادا حوصلشون سر نمیره تنهایی ؟ ولی شوهرم خیلی بگو بخنده اصلا حوصله سر نمیره فقط منو می خندونه

البته الآن باهاش قهرم

برای من بقیه مهم نبودن و نیستن خودم و اهداف و وظایفم مهم هستن

اخه گویا دوست نداری من اینجور متوجه شدم

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خدا کنه هرکی ازدواج میکنه خوشبخت بشه مردم تو جامعه آرامش داشته باشن بخدا آرامش بهترین هدیه است که هر کدوممون میتونیم به همدیگه بدیم با اخلاق و رفتار خوب . میگن ژاپنی ها طول عمر زیادی دارن بخاطر رژیم غذایی خوب و احترام به همدیگه و احترام به قانون و احترام به خانواده.  احترام به همدیگه باعث میشه جامعه آروم و خوشبخت داشته باشیم 

خسته نشدی از عقد ؟ عروسیت کیه

چرا خیلی خسته‌م 

معلوم نیست... شای سال دیگه... شاسد ۲سال دیگه 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
این خواهرشوهرت  که عروسیش بود چند وقت پیش چند وقت عقد بود ؟

یه ۸ ماهی نامزد بودن 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
خب خواهرشوهرت 8 ماه  چرا تو سه سال ؟؟

همون اول هم گفت نمیتونم فعلا عروسی کنم 

گفتم تا ۳، ۲ سال اشکالی نداره 

خیلی بد آورد ... از سربازی معاف نشد .... مغازه‌ش کلی بدهی آورد براش... سرمایه‌ش رفت.. ماشینش رفت..  

2706