2726
عنوان

ازدست خواهرم ناراحتم😔

234 بازدید | 13 پست

رفته مسافرت ترسیده پیش من بگه که یه وقت من چشم زخم نزنم خیلی ناراحتم 

بعدمیگع پیشت نگفتم که نری باشوهرت دعواکنی بگی منم مسافرت میخوام

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝

خیلی نادونه

دوستی نکن باهاش

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از كجا ميدوني بخاطر چشم زخم نگفته....اصا مسافرتم مگه چشم زخم داره😐

اخلاقش رومیدونم

فوبیای چشم زخم داره

ببین عزیزم خواهر یا برادر اگه خوب بود خدا برای خودش هم میافرید .ببین گلم هابیل قابیل رو کشت یه برادر به برادر خودش رحم نمیکنه .همیشه یکی خوبه یکی بد .شما خودت رو ناراحت نکن.منم به خاطر خواهرم کارم رو نصفه  ول کردم تابه کار اون برسم ولی وقتی ازش خواستم همراهیم کنه بهم گفت حوصله ندارم .من همیشه به خواهرام محبت میکنم ولی اونا قدرش رو نمیدونن.شماهم ناراحت نشو چون بعضی خواهرا اینطورین .البته خدا خواهر وبرادر همه رو حفظ کنه.همچنین خواهر برادرهای مارو

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
ببین عزیزم خواهر یا برادر اگه خوب بود خدا برای خودش هم میافرید .ببین گلم هابیل قابیل رو کشت یه برادر ...

نه نارحت نیستم

ولی آدم به خواهرش حسادت نمیکنه