2726
عنوان

مادرشوهرم امروز بی دلیل باهام دعوا کرد ،چطوری باهاش رفتار کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم تا الان احترامتون رو داشتم الانم دارم ولی دیگه رفتارم مث قبل نیس ،من اگه دو رو بودم کل محرم رو با شماها نمیومدم مراسم اونوقت مامان خودم تنها بمونه

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
2728

گفتم رفتارتون خیلی زشته منم از این ب بعد رفتارم رو عوض میکنم

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

وای چه بیشعورن بعضیا چه قشقرین این که دیگه فحش دادن نداره دلت نخاسته اون ساعت بری سلام کنی شاید شرایطش نداشتی این که مهم نبوده چشم تو چشم که با مادرشوهرت نشده بودی 

راستش استارتر ، هر دختری که می رن خاستگاریش می گن سلام داماد خونه داره و طبقه بالا یا پایینه خونه ی باباشه ، دخترم می گه چه عالی و بله ، من ته دلم می گم هر چی بیاد سرش خودش قبول کرده ، سالیان ساله که می گن نکنید بازم خوده دخترا قبول می کنن پس جای گله نیست

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
خوشگل خانم شوهرت پشتت هست یا نه؟؟اول اینو بگو

اره شوهرم خوبه خداروشکر

گفتم جا مادرم هستی و احترامت واجبه ولی چرا فحش میدی؟اگه من دو رو هستم پس دخترا ی شما چی ک سالی یه با ...

خاستی بگی خودت ودخترات قربونم برید درد وبلاهام تو سرتون ......

حالا ب من بگین چجوری باید رفتار کنم؟نرم خونشون؟ب شوهرمم گفتم ولی خب داشت میرفت سرکار شبم خونه نیس ،دیگه نمیدونم بهشون چیزی گفت یا ن 

اگه بتونی مستقل شی که عالیه ولی اکه شرایطش نیست تو قشنگ جوابشونو بده بگو قرار نیست از راه نرسیده بیام خونه شما که منم خودم خونه زندگی دارم اول باید برم به خونه خودمو کارامو انجام بدم بعدش اگه صلاح دونستم و خسته نبودم یه سر میزنم اینجا. بهدشم باهاشون سرسنگین باش به هیچ جاتم نگیر باز اگه دیدی بیخودی فحش میدن و هوار راه میندازن به شوهرت بگو عزیزم من نمیدونم هر جی فکر میکنم من کار بدی نکردم و بی احترامی بهشون نکردم نمیفهمم مشکل از کجاست که مادرت و خواهرات میخوان ما رو همش ناراحت کنن خلاصه خودتو بزن به مظلومیت حواست باشه بخاطر اونا با سوهرت دعوا نکنی

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥

منم مثل خودتم غصه نخور مادر شوهرم ادم خوبی نیست فقط دوست داره براش کار کنی هرجا بری بگی و هرجا نیومد خودتم نری حالا میگه من برام مهم نیست این چیزا اما اگه یکی از این کارا نکنم لپاپر  و چیز میگه 

من حامله بودم بهم بخاطر سقط قلپبل دکتر ۳ ماه اول بارداری استراحت مطلق داشتم زورش میگرفت شوهرم کار کنه چیزم‌میگفت منم گفتم دل کمرم درد میاد گفت میخواد بچت بره من انقدر سر حرفش گریه کردم و دل درد کشیدن هیچ وقتم نمیبخشمش انقدر فوش بهم داد انقدر اذیت کرد تو دروه عقدم فقط منتظر روزیم که خدا تقاص دل شکستما ازش بگیره همین

🌹دیگرا چون بروند از نظر از دل بروند⚘                          🌹  تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی⚘
اه چ مزخرف برو یجا دیگ خونش خراب بشه رو سرش اشغال

ارزومه برم از اینجا،،حالا خودم ی پولی جمع کردم زمین بخریم خونه بسازیم جدا

به نظر من خونتونو جدا کنید تو هم سعی کن محبتتو بیشتر کنی نسبت بهش و یسری جاها هم سعی کن خودتو بزنی ک ...

محبتم رو به کی بیشتر کنم

2706