2726

بچه ها من طبقه بالای مادرشوهرم زندگی میکنم،،ب طور کلی آدم زبون داری نیستم ،7 ساله عروس این خونواده شدم،تک عروسم،مادرشوهرم خیلی متلک میگه ولی تا حالا اینجوری باهام دعوا نکرده و فحش نداده بود،،من مشکل دارم و بچه دار نمیشم و رو همین حساب خانواده شوهر بیشتر میتونن بهم تیکه بندازن ،توی این 7 سال زیاد ازشون حرف و متلک شنیدم ولی چون خودم دختر آرومی هستم و زبون دار نیستم همیشه کوتاه میومدم تا اینکه دیروز رفتم برا عاشورا خونه مامانم و دیشب هم اونجا موندم ( البته کل ماه محرم با خانواده شوهرم میرفتم هیئت بجز دیروز )امروز صبح با مامانم اینا رفتم ازمایشگاه ازمایش دادم (من تو سیکل ای وی اف هستم)ساعت 10 و نیم برگشتم خونه خودم ،توی پله ها خواهرشوهرم ک مجرده رو دیدم و سلام و احوال پرسی کردم باهاش بعدش رفتم خونه خودم ،،یدفعه دیدم از پایین ی سر و صدایی میاد ،رفتم دم در ببینم چ خبره دیدم مادر شوهرم هرچی فحش از دهنش در میاد داره نثار من میکنه،،شوکه شدم ک چی شده مگه،دیدم فحش میده ک دختره ی فلان فلان شده وقتی از خونه مادرش بر میگرده نمیاد دم در ما ی سلام بکنه احوال منم بپرسه و بعد بره خونه خودش،اون دخترشم کمکش پشت من فحش میداد 

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

منم کلی تعجب کردم رفتم گفتم چی شده ؟چرا فحش میدین ؟گفت دلم میخواد تو دورویی ،تو از خونه مامانت ک میایی نمیایی اینجا احوال منو بپرسی مستقیم میری خونه خودت

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

جوابشونو بده روش زياد شدع ديده جواب نميدي پرو شدع

زندگي هيچكسي به شماها ربط ندارع سرتون از زندگي هم بكشيد بيرون                                                    خداوند   سر را افريد يا روي گردن باشد نه در زندگي ديگران:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مثل خودشون سلیطه باش

سلیطه بودنو یادبگیر

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

دخترشم كمكش كرد؟ي دختر ديگه يا هموني ك تو راهرو سلامليك كرد؟

نامادري هاي سيندرلان😐😐😐

والا من باشم خشك رفتار ميكنم تا قدر رفتار خوبمو بدونن!قهر نميكنم ولي كاريشون ندارم سلام عليك خدافظ!بي تربيتا😡

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

گفتم جا مادرم هستی و احترامت واجبه ولی چرا فحش میدی؟اگه من دو رو هستم پس دخترا ی شما چی ک سالی یه بار میرن خونه مادرشوهراشون گفت اسم دخترامو نیار

تمرین کن جواب بدی و کم رو نباشی اینطوری زبونشون کوتاه میشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

خوشگل خانم شوهرت پشتت هست یا نه؟؟اول اینو بگو

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
2706