2737
2734
عنوان

بيايننننننن عكسبازيييييييييي😊😊😊😊😍😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چطورم؟ 😊

خیلی قشنگی😒😐

کاربر قدیمی هسدممم                                                        قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

یه بار توجمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من

گفت چی؟؟ گفتم سفططه نکن

گفت یبار دیگه بگو

گفتم سسفطه نکن

دوستیمو باهاش بهم زدم آدم پیگیری بود 😂

آخرین خبر :  شکرستان

امروز صبح تو تاکسی مردی لباس چارخونه ی قرمز پوشیده بود 

وقتی میخواست پیاده بشه درو محکم بست 

راننده داد زد :آی مرتیکه رومیزی 😳😳😳

دانشجو‌های هاروارد معتقدند اختراع یه شغل بهتر از پیدا ڪردن یڪ شغله 😊

دانشجوهای ایران معتقدند حالا ڪه پدر پولدار نداریم دنبال پدرزن پولدار باشیم 😐‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

آخرین خبر :  شکرستان‏

توریست ژاپنی گفت : ایرانی‌ها را دیدم که از روزنامه به عنوان سفره استفاده میکنند ! علت چیست ؟

‏شهروند ایرانی گفت : ما موقع غذا خوردن هم مطالعه می‌کنیم !

‏در همین هنگام لقمه در گلوی ابلیس گیر کرده و ایستاده شروع به تشویق کرد 😂

یه بار شمارمو تو گوشى رفیقم به Irancell سیو کردم 

بهش مسیج دادم شما برنده یک دستگاه مزدا٣ شدید 

نوشت رضا من خطم همراه اوله😂😂

آخرین خبر : شکرستان

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706