1373
1363

بچه ها بياين عكس چيزايي كه دوس دارين بزارين نوستالژي يا هرچي متن يا....

بزارين ديگههههه😊😊😊😊

والا يه تاپيك خنده دار زديم دوستان گرامي حرف نبود كه نزن اگر مشكل دارين برين بيرون نه اينكه با نظرات منفيتون مارو اذيت كنين:)

بزارین دیگه😪😪😪

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🚫تیکر به وقت تولد بانو آریانا، ملکه ی قصر🌼🚫   ⚠️توجه⚠️        ⚠️توجه⚠️                                     به اطلاع میرساند، در ۲۴ مهر ماه، دختری متولد شده است... که الان منم😐.. نه خداییش توقع داشتی بگم زندگی سرشار از عشق و محبتی دارد و چیزای دیگه... شما به بزرگی خودت ببخش خواهر 😜    خانما، خواهران، اینجا واس خوشگلاس، یعنی کلش واسه خوشگلاس،خب الان تو زشتی، میگی چیکار کنم؟    هیشششششش، آره منم یه عدد زشتوام، کی به کیه، توهم بیا، فقط بپا که لو نریم🤫

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

سومین تاپیکیه که امشب عکسشو میزارم دخترم😃😀😍

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  
1379

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد عقشم😍 و عروسیم انشالله😍 اخه ۵ ساله تو عقدم میشه با دل مهربونت برام صلوات بفرستی تا منم خانوم خونه خودم بشم🙏😍 فرستادی بهم بگو گلم اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🌹خاطره ای که از بچگیم دارماین بود که یه بار توی پارک به مامانمگفتم:مامان من زشتم؟گفت: تو پارک منو مامان صدا نکن بگو خاله 😐😂♤‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ من مامان حسام  جونم من میدونم😍پسرررم الان هیچ وجود خارجیم نداری اما تا ۱۴۰۰ من میدونم ک بغلمی ای خدااااااا😍😍😍از الان عاشقتم عشق مامان 😍😂❤ 

کاربر قدیمی هسدممم                                                        قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1376

من که خوابم میبره مامانم یه لحاف کرسی ۲۰۰ کیلویو

از ارتفاع ۲ متری زارت میندازه روم

پشت بندشم بابام که مثلا حواسش نیست پامو لگد میکنه

بعد که من مثل جن زده ها از خواب میپرم!

دوتایی با هم میخندن میگن :

پدر سوخته الکی خودشو به خواب زده😐😂😂

عبدل آباد منبع جوک های شاد😜👇

🆑 @FAZ_LOOTI.                           .

بکوب عضویتو و جوک بخون و بخند 😍👇

برا اینکه امسال بتونم برم کربلا یه صلوات عنایت کنید🌺😍💔          به یادتوهردقیقم حسین    قدیمی ترین رفیقم حسین              .                  .                       السلام السلام ای شهید کربلا ماه روی نیزه ها می کشی مرا💔                       
1226
1339