2733
2739

نگرانم نه پارکی هست و نه همسایه ای که بشناسم. چجوری از صبح تا شب تو خونه نگهش دارم ؟؟؟یه بچه ی دو ماهه هم دارم که بیشتر وقتم برا اون میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 اونجا مهد کودک نداره یا اقلا من نمیشناسم وگرنه که خوب بود

https://behtarino.com/تهران/تهران/پردیس/مهدکودک/top10/

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
محیطش چطوریه خونه از خودته بازار و اوتوبوس و تاکسی دارع؟؟؟

نه مستاجرم .والا امکانات نزدیک نداره باید با ماشین رفت و آمد کرد .بیابونه دیگه! یه خیابون دیدم مغازه ها پشت سر هم اونجا هستن . هنوز اونجا زندگی نکردیم فقط اسباب کشی و بعدشم بلافاصله مسافرت

براش مداد رنگی اسباب بازی و خمیر بازی وسایل بخر سرگرم میشه بعضی وقتا هم شما باش بازی کن 

اسباب بازی و مدادرنگی اینا داره . تلوزیونم هست.خمیر بازی یادم بمونه براش بخریم. ولی بازم اینا کفایت نمیکنه دلش بازی میخواد

عزیزم من فاز 2 هستم فاز 11 شنیدم همسایه ها بچها هاشونو میارن بیرون بازی میکنن ولی الان که داره هواسرد میشه هر جا باشی خیلی نمیشه بچه رو اورد بیرون تهایت 1 ماه دیگه. مخصوصا اینجاکه خیلی سرده و باد میاد

عزیزم من پردیس کار میکردم و خونه مجردی داشتم با خواهرم.تا چشم کار میکنه فضای باز و گوهی و دشتی برای بازی بچه داره یه پارک خیلی بزرگ و خوبم داره مرکز خریدهای خوبی هم داره همون روزی نیم ساعتم ببریش تو خیابون قدم بزنه بازی کنه خودش کلی یه.کم کم دوست هم پیدا میکنین.مهدهای زیادی هم داره و خانه بازی.کلا جای با صفاو ارامش بخشیه

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
2706