2726

نگرانم نه پارکی هست و نه همسایه ای که بشناسم. چجوری از صبح تا شب تو خونه نگهش دارم ؟؟؟یه بچه ی دو ماهه هم دارم که بیشتر وقتم برا اون میره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
 اونجا مهد کودک نداره یا اقلا من نمیشناسم وگرنه که خوب بود

https://behtarino.com/تهران/تهران/پردیس/مهدکودک/top10/

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
محیطش چطوریه خونه از خودته بازار و اوتوبوس و تاکسی دارع؟؟؟

نه مستاجرم .والا امکانات نزدیک نداره باید با ماشین رفت و آمد کرد .بیابونه دیگه! یه خیابون دیدم مغازه ها پشت سر هم اونجا هستن . هنوز اونجا زندگی نکردیم فقط اسباب کشی و بعدشم بلافاصله مسافرت

براش مداد رنگی اسباب بازی و خمیر بازی وسایل بخر سرگرم میشه بعضی وقتا هم شما باش بازی کن 

اسباب بازی و مدادرنگی اینا داره . تلوزیونم هست.خمیر بازی یادم بمونه براش بخریم. ولی بازم اینا کفایت نمیکنه دلش بازی میخواد

عزیزم من فاز 2 هستم فاز 11 شنیدم همسایه ها بچها هاشونو میارن بیرون بازی میکنن ولی الان که داره هواسرد میشه هر جا باشی خیلی نمیشه بچه رو اورد بیرون تهایت 1 ماه دیگه. مخصوصا اینجاکه خیلی سرده و باد میاد

عزیزم من پردیس کار میکردم و خونه مجردی داشتم با خواهرم.تا چشم کار میکنه فضای باز و گوهی و دشتی برای بازی بچه داره یه پارک خیلی بزرگ و خوبم داره مرکز خریدهای خوبی هم داره همون روزی نیم ساعتم ببریش تو خیابون قدم بزنه بازی کنه خودش کلی یه.کم کم دوست هم پیدا میکنین.مهدهای زیادی هم داره و خانه بازی.کلا جای با صفاو ارامش بخشیه

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
2706