1421
1411

نگرانم نه پارکی هست و نه همسایه ای که بشناسم. چجوری از صبح تا شب تو خونه نگهش دارم ؟؟؟یه بچه ی دو ماهه هم دارم که بیشتر وقتم برا اون میره

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

براش مداد رنگی اسباب بازی و خمیر بازی وسایل بخر سرگرم میشه بعضی وقتا هم شما باش بازی کن 

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شوهرم و بچهام همه زندگیمن مواظبشون باش🙏

زندگی با بچه سه سال و نوزاد چجوریه من هم قرار بچم دنیا بیات دخترم که سه ساله بشه استرس و ترس دارم از روزهای اینده 

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شوهرم و بچهام همه زندگیمن مواظبشون باش🙏
 اونجا مهد کودک نداره یا اقلا من نمیشناسم وگرنه که خوب بود

https://behtarino.com/تهران/تهران/پردیس/مهدکودک/top10/

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
محیطش چطوریه خونه از خودته بازار و اوتوبوس و تاکسی دارع؟؟؟

نه مستاجرم .والا امکانات نزدیک نداره باید با ماشین رفت و آمد کرد .بیابونه دیگه! یه خیابون دیدم مغازه ها پشت سر هم اونجا هستن . هنوز اونجا زندگی نکردیم فقط اسباب کشی و بعدشم بلافاصله مسافرت

1432
براش مداد رنگی اسباب بازی و خمیر بازی وسایل بخر سرگرم میشه بعضی وقتا هم شما باش بازی کن 

اسباب بازی و مدادرنگی اینا داره . تلوزیونم هست.خمیر بازی یادم بمونه براش بخریم. ولی بازم اینا کفایت نمیکنه دلش بازی میخواد

عزیزم من فاز 2 هستم فاز 11 شنیدم همسایه ها بچها هاشونو میارن بیرون بازی میکنن ولی الان که داره هواسرد میشه هر جا باشی خیلی نمیشه بچه رو اورد بیرون تهایت 1 ماه دیگه. مخصوصا اینجاکه خیلی سرده و باد میاد

عزیزم من پردیس کار میکردم و خونه مجردی داشتم با خواهرم.تا چشم کار میکنه فضای باز و گوهی و دشتی برای بازی بچه داره یه پارک خیلی بزرگ و خوبم داره مرکز خریدهای خوبی هم داره همون روزی نیم ساعتم ببریش تو خیابون قدم بزنه بازی کنه خودش کلی یه.کم کم دوست هم پیدا میکنین.مهدهای زیادی هم داره و خانه بازی.کلا جای با صفاو ارامش بخشیه

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
1390
زندگی با بچه سه سال و نوزاد چجوریه من هم قرار بچم دنیا بیات دخترم که سه ساله بشه استرس و ترس دارم از ...

سخت و شیرین.یه ماه اولش دخترم ادرارشو نمیتونست کنترل کنه با اینکه قبلش میگفت جیش دارم.منم مثل شما هستم هر دو نیاز به توجه دارن.دختر ۳ ساله بیشتر دلش بازی میخواد و گاهی هم توجه 

عزیزم اینا که هیچ کدوم تو فاز ۱۱ نیستن

مگه فاصله فازها زیاده از همدیگه؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
1437