2726
عنوان

بادام زمینی کیلو ۶۰ تومن😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 20 پست

من عاشق بادام زمینی ام

چند وقت پیش خریدیم از توش کرم دراومد انداختیم دور

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
من عاشق بادام زمینی ام چند وقت پیش خریدیم از توش کرم دراومد انداختیم دور

چ حیف منم دو مشت پسته خریدم زودی کرم زد باید میزاشتم یخچال دلم سوخت

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون خیلی دوست دارم.البته خیلی خوبه.روزی ده عدد بخوری و 40 دقیقه پیاده روی کنی به تراکم استخوانت خیلی ...

ما ک از بی اجیلی این رو خریدیم ی زمان تمام سال آجیل داشتم ولی الان دلم واسه بادام درختی خام لک زده تیکرم قانون جذبه 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏