2410
2553
عنوان

کسی در حال حاضر استراحت مطلقی هست؟

114 بازدید | 22 پست

چه میکنید با حوصله ای که سر میره؟ افسردگی مفسردگی نگرفتین؟

چی کار میکنید که از بارداری خاطره خوب بسازید؟

بیاید به هم کمک کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من مطلق كامل نيست ولى دكتر گفت تا بچه جاش سفت نشده استراحت كن كار نكن منم همش درازكشم تو خونه حوصلمم خيلي سر ميره اينقدر تو خونه و بي حركت بودم كسل شدم 😕

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
2720

من✋

دعا،قران،کتاب،فیلم،نینیسایت.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

من هفت ماهه خوابیدم 

افسردگی که گرفتم

کتاب خوندم

فیلم دیدم

گریه کردم

شهرغریبم هستم با بچه کوچیک

ولی گذشت خداروشکر و بیست روز دیگه قندعسلم دنیا میاد به امیدخدا

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
من از خونه مادرم یه تسبیح اوردم که ذکر بگم

منم دارم پتو میبافم واسه بچه م😍

هر روز دستتو بذار روی شکمت یه حمد یه آیت الکرسی تا العلی العظیم بخون و ده بار العلی العظیم رو تکرار کن و هفت بار صلوات

میگن ذکر خوبیه برای حفظ جنین

2714
من مطلق كامل نيست ولى دكتر گفت تا بچه جاش سفت نشده استراحت كن كار نكن منم همش درازكشم تو خونه حوصلمم ...

من جفتم سر راهیه ان شاالله جاش سفت و محکم میشه عزیز دلم به سلامتی میاد بغلت

منم دارم پتو میبافم واسه بچه م😍 هر روز دستتو بذار روی شکمت یه حمد یه آیت الکرسی تا العلی العظ ...

مرسی عزیزم من منفی شد دوبار میخوام انتقال بدم

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
چقد هزینش بود؟ طول درمانش چقدره

من ۸روزه عمل کردم ۶۵۰ دادم تو مطب ولی انقدر درد ناک و وحشتناکه که تصورشم نمیکنی نیاز به مراقبت و روحیه اطرافیان داره اصلا تکون نمیتونی بخوری ادرارهم میسوزونه 

داش باشوابیر نفر😘😘❤❤
من جفتم سر راهیه ان شاالله جاش سفت و محکم میشه عزیز دلم به سلامتی میاد بغلت

مرسي عزيزم همينطور نى نى شما 😊

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
من  دو تا بچه هامو استراحت مطلق کردم افسرده شدم از بی کسی و تنهایی  انگار زندانی کردن &nbs ...

من هنوز یه هفته نیست که استراحتم انقدر این مدت بی دلیل و با دلیل گریه کردم که حالم بد میشه از فکر کردن بهش

امروز هم فاز شدید افسردگی بهم غلبه کرد 

ولی دلم میخواد خودم حال روحیم رو مدیریت کنم دوست ندارم از بارداریم خاطره بد برام بمونه من باااید حتی توی این وضعیت بهم خوش بگذره 

2706