2703
2553
چرا الان كجاست؟؟؟

الان کنارهم نیستیم.....ازهم جداشدیم...

به خدا امشب گفتم فرداصبح بیدارنشم ازخواب انشالله...

یاکمکم کنه یا بکشدم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الان کنارهم نیستیم.....ازهم جداشدیم... به خدا امشب گفتم فرداصبح بیدارنشم ازخواب انشالله... یاکم ...

خدانكنه 

ازدواج دومته؟؟؟ ببخشيد اگ دوست داري جواب بده

ميشه برا حاجت دلم ي صلوات بفرستيد 😭🙏🏻❤️
دقیقا اینجاست.سعی کنید همیشه خوبیای شوهراتونو ببینید.دنیا ارزش حرص خوردنو تنفر داشتن ارو نداره

جوری حرف میزنی انگار تنها عاشق همسر در دنیا خودتی

ببین گلم من نمیدونم چند سالته

ولی ازمن ک 22 سال تجربه زندگی مشترک دارم بپرس

بعضی شوهرا اصلا خوب نیستن ک چیزی برای خوب دیده شدن داشته باشن

😊

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
من خواستم تنوع بدم.شما به دل نگیر

ن بدل نگرفتم سعی کنم تنوع رو بجا بدی 

شاد باشی 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
خدانكنه  ازدواج دومته؟؟؟ ببخشيد اگ دوست داري جواب بده

نه عزیزم اصلا ازدواج نکردم...عشقمه همه زندگیمه...

انگار تمام خانوادم رو یکجا ازدست دادم ۲ماهه میگذره...افسرده شدم بدبخت شدم ..دیگه خبری از دختر فعال وشاد گذشته نیست.یه تکه گوشت بی خاصیت که دوماهه تو اتاقم افتادم و زجر میکشم و ضجه میزنم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2714
نه عزیزم اصلا ازدواج نکردم...عشقمه همه زندگیمه... انگار تمام خانوادم رو یکجا ازدست دادم ۲ماهه میگذر ...

تاپيكت خوندم بخدا دارم گريه ميكنم ..... 

ايشالله ك ب ميگرده و زنگ ميزنه ....😭😭😭❤️❤️

تاپيكت خوندم بخدا دارم گريه ميكنم .....  ايشالله ك ب ميگرده و زنگ ميزنه ....😭😭😭❤️❤️

توخدا برام دعا کن...من خیلی زجرکشیدم تواین دوماه به مرگ خودم راضی ام ...

قدر همین لحظه اتوبدون وخداروشکر کن جای من نیستی💔😔

توخدا برام دعا کن...من خیلی زجرکشیدم تواین دوماه به مرگ خودم راضی ام ... قدر همین لحظه اتوبدون وخدا ...

حتما دعا ميكنم ايشالله برميگرده...😔❤️

منم ازش متنفرم الان سر هیچ و پوچ فوشم داد چیزی نگفتم الان اومده میگه دوست دارم عصبی شدم

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
منم ازش متنفرم الان سر هیچ و پوچ فوشم داد چیزی نگفتم الان اومده میگه دوست دارم عصبی شدم

پس ببخشش

درستش كن ميتوني

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
پس ببخشش درستش كن ميتوني

مرد خوبیه فقط زود عصبی میشه بعد ده دقیقه همه چی یادش میره میاد معذرت خواهی منم اهمیت نمیدم ولی دوس ندارم اینجور باشه

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
2706