2726
من هر شب که میخوابم دعا میکنم زندگیم خواب باشه بیدار بشم وبرگردم به ۱۸ سالگیم وهیچوقت ازدواج نکنم ای ...

منم مث تو ام ولی فکر نمیکنم مردا همه مثل همن

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش هیچوقت نمی دیدمش، هیچوووووقتتتت

کاش اصلا اون ترم دانشگاه نمی رفتم کاش همه چی برگرده عقب... 

حییییف و صد حییییففففف

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
من هر شب که میخوابم دعا میکنم زندگیم خواب باشه بیدار بشم وبرگردم به ۱۸ سالگیم وهیچوقت ازدواج نکنم ای ...

چیکار میکنه🙁

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

نمیدونم بهش تنفر میگن یا ی چی دیگ

اومدم شهرستان خونه خواهرم

اصلا دلم براش تنگ نشده😢 برعکس اون

اعصابم خیلی راحته وقتی باهاشم همش منتظر ه دعوام😞😞 این میشع تنفر عایا؟؟

اومدم بگم ..توروخدا قدرتک تک ثانیه هایی که شوهرتون کنارتون نفس میکشه رو بدونید..این روزای جوونی هیچوقت تکرار نمیشه غرورتونو بذارید کنار وفقط عاشق باشید....

من حسرت یه لحظه نگاه ..حسرت گوش دادن دوباره صدای کسی که عمرم بود به دلمه.😔😔😔

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

متنفر؟؟؟ اينطوري نگين 

بايد تمام سعيتون بكنيد ك زندگيتون درست كنيد بعد اگ نشد بازم نشد بازم نشدددد بگيد متنفرم ازش ك برا حرفم برا وجودم .... ارزش قائل نشد 

نزاريد بينتون فاصله بيفته 

اخرييييين اخررررين انتخابتون جدايي باشه....❤️

ميشه برا حاجت دلم ي صلوات بفرستيد 😭🙏🏻❤️
خوبه بیایم همیشه بدی های شوهرامونو بگیم همه رو به مردا بدبین کنیم؟

خوبه هر چیز رو سرجای خودش و مکان و موقعیت مناسب خودش بگیم😊

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2706