1421
1389
تاپيكت خوندم بخدا دارم گريه ميكنم .....  ايشالله ك ب ميگرده و زنگ ميزنه ....😭😭😭❤️❤️

توخدا برام دعا کن...من خیلی زجرکشیدم تواین دوماه به مرگ خودم راضی ام ...

قدر همین لحظه اتوبدون وخداروشکر کن جای من نیستی💔😔

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔
توخدا برام دعا کن...من خیلی زجرکشیدم تواین دوماه به مرگ خودم راضی ام ... قدر همین لحظه اتوبدون وخدا ...

حتما دعا ميكنم ايشالله برميگرده...😔❤️

ميشه برا حاجت دلم ي صلوات بفرستيد 😭🙏🏻❤️

منم ازش متنفرم الان سر هیچ و پوچ فوشم داد چیزی نگفتم الان اومده میگه دوست دارم عصبی شدم

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

منم ازش متنفرم الان سر هیچ و پوچ فوشم داد چیزی نگفتم الان اومده میگه دوست دارم عصبی شدم

پس ببخشش

درستش كن ميتوني

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
پس ببخشش درستش كن ميتوني

مرد خوبیه فقط زود عصبی میشه بعد ده دقیقه همه چی یادش میره میاد معذرت خواهی منم اهمیت نمیدم ولی دوس ندارم اینجور باشه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
1432
مرد خوبیه فقط زود عصبی میشه بعد ده دقیقه همه چی یادش میره میاد معذرت خواهی منم اهمیت نمیدم ولی دوس ن ...

من ادم اينجوري سراغ داشتم

راه داره

خوب ميشه

برو مشاوره

حالااگه‌برگردی‌عقب‌شایدیکی‌بدترنصیبت‌میشد،بعدازکجا‌میدونی‌که‌اون‌ازت‌متنفرنیست‌،یه‌طرفه‌قضاوت‌نکن‌،‌خداقسمتت‌کرده‌پس‌‌سعی‌کن‌لذت‌ببری‌اگه‌به‌بقیه‌نگاه‌میکنی‌خوبن‌‌ظاهرقضیه‌هست‌کسی‌ازباطن‌ووضع‌زندگیشون‌خبرنداره‌،پس‌ناشکری‌نکن

حالااگه‌برگردی‌عقب‌شایدیکی‌بدترنصیبت‌میشد،بعدازکجا‌میدونی‌که‌اون‌ازت‌متنفرنیست‌،یه‌طرفه‌قضاوت‌نکن‌،‌ ...

با مني؟