1421
1363

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1390

میخوای بدونی چیکار؟؟.

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

من ازش بدم میاااااااد اما جلو روش زدم به بی خیالی و میگم و میخندم، قطعا برگردم عقب باهاش ازدواج نمیکنم 

Oh Allah, I Ask You For A Good End               " اللّهُمًّ إنِّي أسْـاًلُکً حُسْـنً الخاتِمـهً"                  خدایا، من از تـو یک پایان خوب می خواهم 🤲📿💕
1394

من هر شب که میخوابم دعا میکنم زندگیم خواب باشه بیدار بشم وبرگردم به ۱۸ سالگیم وهیچوقت ازدواج نکنم این آدم منو از همه مردا متنفر کرد وشک ندارم که همه مردا مث همن

کودکم من همیشه منتظر آمدنت میمانم،تو هم از خدا بخواه هرچه زودتر بیای تو دلم...خدایا من به مهربانیت ایمان دارم...

من از مادرشوهر و خواهر شوهرم متنفرم😐

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
1427
من هر شب که میخوابم دعا میکنم زندگیم خواب باشه بیدار بشم وبرگردم به ۱۸ سالگیم وهیچوقت ازدواج نکنم ای ...

منم مث تو ام ولی فکر نمیکنم مردا همه مثل همن

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.

کاش هیچوقت نمی دیدمش، هیچوووووقتتتت

کاش اصلا اون ترم دانشگاه نمی رفتم کاش همه چی برگرده عقب... 

حییییف و صد حییییففففف

Oh Allah, I Ask You For A Good End               " اللّهُمًّ إنِّي أسْـاًلُکً حُسْـنً الخاتِمـهً"                  خدایا، من از تـو یک پایان خوب می خواهم 🤲📿💕
من هر شب که میخوابم دعا میکنم زندگیم خواب باشه بیدار بشم وبرگردم به ۱۸ سالگیم وهیچوقت ازدواج نکنم ای ...

چیکار میکنه🙁

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
1331