1421
1389

نمیدونم بهش تنفر میگن یا ی چی دیگ

اومدم شهرستان خونه خواهرم

اصلا دلم براش تنگ نشده😢 برعکس اون

اعصابم خیلی راحته وقتی باهاشم همش منتظر ه دعوام😞😞 این میشع تنفر عایا؟؟

مخلوقات عجیبی هستیم،برای گناهان خودمان ، وکیل هستیم و برای اشتباه دیگران قاضی.

اومدم بگم ..توروخدا قدرتک تک ثانیه هایی که شوهرتون کنارتون نفس میکشه رو بدونید..این روزای جوونی هیچوقت تکرار نمیشه غرورتونو بذارید کنار وفقط عاشق باشید....

من حسرت یه لحظه نگاه ..حسرت گوش دادن دوباره صدای کسی که عمرم بود به دلمه.😔😔😔

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

متنفر؟؟؟ اينطوري نگين 

بايد تمام سعيتون بكنيد ك زندگيتون درست كنيد بعد اگ نشد بازم نشد بازم نشدددد بگيد متنفرم ازش ك برا حرفم برا وجودم .... ارزش قائل نشد 

نزاريد بينتون فاصله بيفته 

اخرييييين اخررررين انتخابتون جدايي باشه....❤️

ميشه برا حاجت دلم ي صلوات بفرستيد 😭🙏🏻❤️
1436
1432
چرا الان كجاست؟؟؟

الان کنارهم نیستیم.....ازهم جداشدیم...

به خدا امشب گفتم فرداصبح بیدارنشم ازخواب انشالله...

یاکمکم کنه یا بکشدم

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔
الان کنارهم نیستیم.....ازهم جداشدیم... به خدا امشب گفتم فرداصبح بیدارنشم ازخواب انشالله... یاکم ...

خدانكنه 

ازدواج دومته؟؟؟ ببخشيد اگ دوست داري جواب بده

1390
دقیقا اینجاست.سعی کنید همیشه خوبیای شوهراتونو ببینید.دنیا ارزش حرص خوردنو تنفر داشتن ارو نداره

جوری حرف میزنی انگار تنها عاشق همسر در دنیا خودتی

ببین گلم من نمیدونم چند سالته

ولی ازمن ک 22 سال تجربه زندگی مشترک دارم بپرس

بعضی شوهرا اصلا خوب نیستن ک چیزی برای خوب دیده شدن داشته باشن

😊

خداروشکر ....
خدانكنه  ازدواج دومته؟؟؟ ببخشيد اگ دوست داري جواب بده

نه عزیزم اصلا ازدواج نکردم...عشقمه همه زندگیمه...

انگار تمام خانوادم رو یکجا ازدست دادم ۲ماهه میگذره...افسرده شدم بدبخت شدم ..دیگه خبری از دختر فعال وشاد گذشته نیست.یه تکه گوشت بی خاصیت که دوماهه تو اتاقم افتادم و زجر میکشم و ضجه میزنم

چیکار میکنه🙁

هرکاری که یه آدم میتونه بکنه تا یه نفرو آزار بده سادیسم داره بیماره از ناخوشی بقیه خوشحال میشه

کودکم من همیشه منتظر آمدنت میمانم،تو هم از خدا بخواه هرچه زودتر بیای تو دلم...خدایا من به مهربانیت ایمان دارم...
نه عزیزم اصلا ازدواج نکردم...عشقمه همه زندگیمه... انگار تمام خانوادم رو یکجا ازدست دادم ۲ماهه میگذر ...

تاپيكت خوندم بخدا دارم گريه ميكنم ..... 

ايشالله ك ب ميگرده و زنگ ميزنه ....😭😭😭❤️❤️

1437