2410
2553

۵۰۰۰ تا ختم حمد دارم کمکم میخونید به نیت خونه دار شدنم؟؟؟به خدا دیوونه شدم تو این خونه با مادر شوهرم ۵ ساله تو یه خونه زندگی میکنم مادرشوهرم خیلی غیر معقوله ،پیرزنه و تمام بارش رو دوش ماست با این که هیچ خیری ازش ندیدم،وجاریم همه چیزشو میبره و حقوقشو نصف بیشترشو بر میداره دلمو خوش میکنم که برای رضای خداست،از اون طرف حتی نمیشه از جلوش رد بشی از بس چشمهاش شوره و تنگ نظره ،خبرچینه کافیه بفهمه ما تا سر کوچه رفتیم دنیا رو خبر میکنه،اگه پیشش یه حرفی بزنی وارونه میکنه و تو کل دنیا پخش میکنه تازه باید به عالمو آدم ثابت کنی که تو یه چیزه دیگه گفتی،هرجا میرم میخاد بیاد،شوهرمم بچه مامانیه،وسواسیه مدام آب میریزه و بشو بساب الکی داره خدایا من یه خونه میخام بسمه دیگه دارم دیوونه میشم میشه برام هر چند تا حمد که میتونین بخونین و اعلام کنید شما همه خواهرهای منین اجرتون با امام حسین

یا عماد من لا عماد له,,,,

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵تا میخونم، واسه منم دعا کنید خونه دار شم 

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2720

۲تا

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

صد تا میخونم

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2714

سلام منم به نیت  چهارده معصوم چهارده عدد حمدمیخونم .تا مشکل خونه حل بشه صاحب خونه بشین انشاءالله.شما عزیز برای من دلم شکسته دعاکنیدحاجت دلم من هم روا بشه به حق حسین   ع)........

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆