1421
1389
عنوان

امشب ی اتفاق وحشتناک افتاد طوری ک هنو دستام میلرزه

| مشاهده متن کامل بحث + 4168 بازدید | 94 پست

چرا انقدر میگید همشو پست اول بگه؟

شماها همونایی هستید ک وقتی همرو پست اول میگن میگید طولانی بود نخوندیم!

فازتون چیه خداییش 😅😅😅😅

فقط 43 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌❗(تیکر بارداری نیست) ❗❌ عقدم 💑❤ میشه برای حاجاتم دعا کنی ابجی؟ خدا خیرت بده 🙏😊🌺

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

اصلا نمیتونم درکت کنم که چطور میگی مادر حساسی هستی مادر حساس بچه رو با کالسکه بیرون میبره یا اینکه یه لحظه ام زمین نمیزارتش بچه ایو که قشنگ راه میره دستشو ول نمیکنه

خداروشکر بخاطر خانواده دوست داشتنیم...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
عین این جریان برای دخترکوچیک من اتفاق افتادبااین تفاوت که من رفتم توسوپری دخترم توماشین بوددرسمت ران ...

وااای عزیزم میدونم چی میگی دقیقا امشب هم ماشینا ردیفی پشت هم واستاده بودن بوق میزدن یکی شون میگف خانم شهرو بهم ریختی چرا ول میکنی

اصلا نمیتونم درکت کنم که چطور میگی مادر حساسی هستی مادر حساس بچه رو با کالسکه بیرون میبره یا اینکه ی ...

بچم از بس بازیگوشه تو کالسکه وینمیسته..حتی تو مغازم بغلم وانستاد گذاشتمش زمین راه میرف ولی خودم فقط چشمم ب بچم بود یهو داداشم گف اینو ببین تا رومو بردم اونور بچم معلوم نبود با چ سرعتی پریده بود بیرون فک نمیکردم با این سرعت بره اخه مغازشم کوچیک بود...سرزنش نکن تو شرایط من نبودی ایشالا هیچوقتم نباشی

اسی همه اونا بکنار خداروشکر بخیر گذشته.دهتر منم یکسال و 15 ماهشه چرا را نمیره دخترت از چند ماهگی راه رفت

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین
1394
مطمئنم بیشتر از یه دیقه از بچت غافل بودی حداقل هفت هش دقیقه

هف هش دقیقه...واااا مگ خلم ک هف هش دقیقه از بچه یک سال و نیمم غافل باشم میگم تو ثانیه این اتفاق افتاد اگ هف هش دقیقه بود ک اصن دگ بچم پیداش نمیکردم 

اسی همه اونا بکنار خداروشکر بخیر گذشته.دهتر منم یکسال و 15 ماهشه چرا را نمیره دخترت از چند ماهگی راه ...

دخترم از ده ماهگی خودش راه رف خیلی زود راه افتاد 

[QUOTE=104465212]دخترم از ده ماهگی خودش راه رف خیلی زود راه افتاد [/QUOTEماشالله خدا حفظش کنه

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین
اصلا نمیتونم درکت کنم که چطور میگی مادر حساسی هستی مادر حساس بچه رو با کالسکه بیرون میبره یا اینکه ی ...

چه ربطي داره اتفاق ميوفته منم مادر حساسي هستم اما مشابه اين اتفاق برام افتاده پس حس مادري و دوست داشتنم بايد بره زير سوْال !!!متاسفم براي طرز فكرتون

1387