1421
1411
عنوان

امشب ی اتفاق وحشتناک افتاد طوری ک هنو دستام میلرزه

| مشاهده متن کامل بحث + 4168 بازدید | 94 پست

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

دیدم بچم داره تو خیابون بدو بدو وسط ماشینا میره واسه خودش ماشین ها هم همه واستاده بودن واای خیلی تجربه بدی بود فقط رو شکر میکنم بچم طوریش نشد فقط ازون موق دارم هی خداروشکر میکنم خیلی صحنه وحشتناکی بود

1436
1432

عزیزم خداروشکر

بچه نوپا خیلی مراقبت میخواد 

دستشو هیچ وقت ول نکن

زندگی مساله در اختیار داشتن کارتهای خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارتهای بد است .گابریل گارسیا مارکز
دیدم بچم داره تو خیابون بدو بدو وسط ماشینا میره واسه خودش ماشین ها هم همه واستاده بودن واای خیلی تجر ...

عین این جریان برای دخترکوچیک من اتفاق افتادبااین تفاوت که من رفتم توسوپری دخترم توماشین بوددرسمت راننده روبازکرده بودرفته بودوسط خیابون خوبه کسی سوهرماشینش نکرده بود.اونشب سکته کردم تایه هفته حاام بدبودتازه تصادف هم به کنارماشینایجوری وایستاده بودن فک کردم تصادف شده

مردمی که سیاستمداران فاسدانتخاب می کنند.قربانی نیستندشریک جرمند.جورج اورول
1390

حالا چرا مثل سریالا جاهای حساسش قطع میکنی🤨

احساس میکنم الان باید به عنوان پیام بازرگانی بگم هلوشو بدم لیموشو بدم🤭

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁یک عدد مدافع پزشک های زحمت کش و با کفایت هستم✋❤                
نه . گفت که دستاش داره میلرزه😐

خدایا مردم برای کامنتت دیوونه😂😂😂😂😂😂😂

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
1391