1373
1341
عنوان

بچه ها بیاین خنده

178 بازدید | 16 پست

وقتی به مامانم میگم ازم جوری عکس بگیر که منظره پشتم معلوم باشه

یه جوری عکس میگیره که شبیه اسب تک شاخ بشم 

نمیدونم با چه تکنولوژی شاخ به اون صافی دراوردم😃😃😃😃

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گل من مجردم... تیکر رسیدن به وزن ایده آلمه. میخوام تا شب یلدا به وزنی که میخوام برسم و مثل پارسال چاق نباشم و اعتمادبنفسم زیاد باشه تو مهمونیا. سه ماه وقت دارم هوووووراااااا😍

😄😄😄

بامزه بود

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الا بذکر الله تطمئن القلوب❤خدایا شکرت❤                           به آرزوهام قول رسیدن دادم😊 تیکر رسیدن به آرزوهامه😄

😁😁😁😁😁 چه شاخی

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🚫تیکر به وقت تولد بانو آریانا، ملکه ی قصر🌼🚫   ⚠️توجه⚠️        ⚠️توجه⚠️                                     به اطلاع میرساند، در ۲۴ مهر ماه، دختری متولد شده است... که الان منم😐.. نه خداییش توقع داشتی بگم زندگی سرشار از عشق و محبتی دارد و چیزای دیگه... شما به بزرگی خودت ببخش خواهر 😜    خانما، خواهران، اینجا واس خوشگلاس، یعنی کلش واسه خوشگلاس،خب الان تو زشتی، میگی چیکار کنم؟    هیشششششش، آره منم یه عدد زشتوام، کی به کیه، توهم بیا، فقط بپا که لو نریم🤫

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379
1376

مامان منم همینجوریه از در و دیوار و سقف و پرده عکس میگیره منم تو عکس فقط انگشت کوچیک ام میفته    

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣صلوات🤣🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐
به جزشاخ شکل یه چیز دیگه هم هست انگار رو کله ات رشد کرده😂😂😂😂😂😂😂😂🙈

😁😁😁😁😁ارررره

قربون آقاییم💖 کہ واسہ همہ خانومــاسنگین واخمویہ...ولی واسہ من خوش اخلاق ومهربونـــــــــہ😘💋💋
مامان منم همیشه عکس میگیره یا تار میفته یا کج و کوله بهش میگم مگه صفحه گوشی رو نمیبینی !

عادتشونه🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گل من مجردم... تیکر رسیدن به وزن ایده آلمه. میخوام تا شب یلدا به وزنی که میخوام برسم و مثل پارسال چاق نباشم و اعتمادبنفسم زیاد باشه تو مهمونیا. سه ماه وقت دارم هوووووراااااا😍
😁😁مامان منم عکس میگیره بلا استثنا یا تاره یا ما کجیم

🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
مامان منم همینجوریه از در و دیوار و سقف و پرده عکس میگیره منم تو عکس فقط انگشت کوچیک ام میفته   ...

اره منم این مشکلا رو دارم همیشه یه جای عکس میلنگه😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به جزشاخ شکل یه چیز دیگه هم هست انگار رو کله ات رشد کرده😂😂😂😂😂😂😂😂🙈

مسخره😁😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40