1345
1341

بچه ها خیلی درمانده شدم هیچ کسی هم نیست ازش بپرسم لطفا اگه میتونید کمکم کنید آن شا ا.. کربلا براتون دعا میکنم

بچه ها برای اینکه پریودم را عقب بندازم قرص جستیران خوردم الان 4 روزه ولی خیلی دل درد دارم انگار یه چیزی تو دلم ورم کرده چرا اینطور شدم نکنه پری بشم نکنه بد باشه اصلا خیلی ناراحتم آیا این قرص حتما عقب میندازه یا نه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

نمیدونم.

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350

هیچکس نمیدونه ای خداااا😥

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

قرصشو شناختی ندارم..کلا واس عقب انداختن بهتر بود ی دو هفته ب موعد قرص جلوگیری میخوردید

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
1376
قرصشو شناختی ندارم..کلا واس عقب انداختن بهتر بود ی دو هفته ب موعد قرص جلوگیری میخوردید

گفتن این قرص بهتراز ال دی هست و عوارضش کمتره 

اما دلم یه جوری شده انگار تیر میکشه چاره ای نیس فردا میرم پیش دکتر ببینم چی میگه 

گفتن این قرص بهتراز ال دی هست و عوارضش کمتره  اما دلم یه جوری شده انگار تیر میکشه چاره ای نیس ...

عزیزم قرص جلوگیری  تنوعش زیییاااده  فقط ال دی نیستش که...باید ببینی چی بهت میسازه..خودم مارولین میخورم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
عزیزم قرص جلوگیری  تنوعش زیییاااده  فقط ال دی نیستش که...باید ببینی چی بهت میسازه..خودم ما ...

اون چطوریه؟؟ عوارضش چیه؟؟ اصلا تا حالا نشنیدم این قرص را

اون چطوریه؟؟ عوارضش چیه؟؟ اصلا تا حالا نشنیدم این قرص را

قرص جلوگیری هست تعداد ۲۱ تایی....عوارض خاصی نداره فقط باید فشار خون نداشته باشی اب زیاد بخوری ضد افتاب بزنی..من سه سال هست میخورم..تو نت بزن میاد...ی نوع قرص جلوگیریه و  ایرانیه

قرص جلوگیری هست تعداد ۲۱ تایی....عوارض خاصی نداره فقط باید فشار خون نداشته باشی اب زیاد بخوری ضد افت ...

ممنون عزیزم حالا سرچش میکنم

1226