2410
2716
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادش بخیر کوپن میدادن توی صف میموندیم روغن برنج .پول فروش نون خشکا رو واس خودم برمیداشتم ی مشت پنجاه ...

من دمپایی سالمم رو قایمکی میدادم ب چرخی ازش جوجه رنگی میگرفتم😅😅😅😅

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2720
                           &n ...

میشه بگی چطور نی نی یار شدی؟ 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
۱۶ سال که دیگه بچه نیست ماشاالله بزرگ شده، بالا بیست سال احساس میکنی سنت سه سال تو یه سال میگذره این ...

والا ما اینجا میگیم ۱۶ همه میگن بچهههه 

فسقللل 

برو کوچولوووو 

برو سر مشق و درسات 

برو مداد بخر  

حالا من با این قد و هیکل خودم خندم میگیره😂

حالا بماند چون دهه هشتادیم و هنوز ۱۸ نشدیم چقدر به خودمون و خانوادمون اینجا توهین شد ...!!!

2714

اومدم خونه خواهر شوهرم شهری دیگه الان اینارو دیدم گریم گرفته برابابام که مریض برا مامانم که پیر شده برا خودم که پا گذاشتم تو ۳۵ برا همه گذشتهای خوب وبد که گذشت وقدرش وندونستم کاش زندگی دکمه برگشت داشت خیلی حالم خراب شد ونزدیک گریه کنم چه زود گذشت اون روزا😔😔😔😔😔😔😔

والا ما اینجا میگیم ۱۶ همه میگن بچهههه  فسقللل  برو کوچولوووو  برو سر مشق و درسات& ...

کاش منم تو این سن شما بودم کاش...بهم میگفتن بچه ...کوچولو فسقل

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
عزیزجان شما بیخیال ما نمیشی ن ؟؟

خخخخ هنوز ادامه داره بحثتون 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706