2726
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من بدجور عاشق اون خونه هام.قدیمی و باصفا

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2728

اسبه رو من شونصد بار پاک میکردم دوباره وصل میکردم

اوست که دو دریا را بهم وصل کرد  که یکی شیرین ویکی شور است و میان انها برزخی قرار داد.                           مسول فروش محصولات ارگانیک فارمر
الا خوبه ما دهه هشتادیا بریزیم سرتون و توهین کنیم و بهتون بگیم وای چقدر پیرین و فلان ....؟  ای ...

حرف نزني نميگن لالي!!!!پير چيه؟؟؟بچه فسقلي 

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
حرف نزني نميگن لالي!!!!پير چيه؟؟؟بچه فسقلي 

بهتره شماهم رو صحبتتون تجدید نظر کنید 

بنده هم همینو میگم ...

میگم وقتی ۱۶ سال بچه ی فسقلی میشه 

خب حتما ۳۰ به بالاهم میشه گف پیر ...!!

بنظرتون خوبه اینجوری؟؟

اخ تازه ي كيك هايي ميفروختن در مدرسه مث همين دونات ها بودن ولي ساده ساده بوي خمير ميدادن من كيفم گاه ...

من نخوردم از این مدل کیکا شایدم یادم نمیاد

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
بهتره شماهم رو صحبتتون تجدید نظر کنید  بنده هم همینو میگم ... میگم وقتی ۱۶ سال بچه ی فسقلی می ...

متولد چندي؟١٦خوبه كه

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
بهتره شماهم رو صحبتتون تجدید نظر کنید  بنده هم همینو میگم ... میگم وقتی ۱۶ سال بچه ی فسقلی می ...

۱۶ سال که دیگه بچه نیست ماشاالله بزرگ شده، بالا بیست سال احساس میکنی سنت سه سال تو یه سال میگذره اینقدر سریع رد میشه

خدایا خودت کمکم کن 
2706