2703
2553
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست

بچه ها همه دهه ها برای خودظون قابل احترام اند 

چون دهه ۴۰ و۳۰ میشن پدر بزرگ ومادر بزرگامون ۵۰ و۶۰ مادر وپدر مادرامون و ۷۰ و۸۰ خودمون و خواهر وبرادرامون  و ۹۰ به بعد هم بچه هامون 

من خودم دهه ۷۰ ایم و قبول دارید اون زمان شاید امکانات چنداتی مثل الان نبود ولی خوش بودیم همه چی طبیعی بود از نظر تغذیه طبیعیتر وسالم ترخوردم  موبایل وماکروفر وایفای این همه اشعه های مضر وجود نداشت بچه ها پسر ودخترا باهم تو کوچه بازی میکردن بدون اینکه به فمر چیزای دیگه باشن 

اعتماد واطمینان ها بیشتر بود صفا وصمیمیت ها بیشتر دوست داشتن ها بیشتر بود 

اما الان با اینکه امکانات بیشتره متاسفانه امار جنایت ها هم بیشتره امار خیانت ها   امار تجاوز ها به کودکان بی گناه 

فقط امیدوارم خدا نگهداره همه نسل ها و دهه هامون باشه که در ارامش وشادی زندگی کنن

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها همه دهه ها برای خودظون قابل احترام اند  چون دهه ۴۰ و۳۰ میشن پدر بزرگ ومادر بزرگامون ۵۰ ...

منم دهه هشتادی بودم ولی تو کوچه بازی میکردم 😐

تو بچگیم اوج تکنولوژی یه ماری بود تو گوشی بابام هی از این ور میرفت اون ور 😐

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2720

وای یادش بخیر😢😢😢😢

چه حس خوبی بود

اون بستنیا بود ک لاکی بود شکل تو پ بود بعد سرش زیزی گلو بود رنگشم سفید بود

لامصب چقد خوشمزه بود

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

الان با دیدم عکس های قدیمی تازه میفهمم با ارزش ترین چیزای زندگیم بودن حیف که تموم شدن و بهترین خاطرات کودکیم دود شد دلم میخواد گریه کنم 

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
منم دهه هشتادی بودم ولی تو کوچه بازی میکردم 😐 تو بچگیم اوج تکنولوژی یه ماری بود تو گوشی بابام هی ا ...

ای جان   

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2714
وای یادش بخیر😢😢😢😢 چه حس خوبی بود اون بستنیا بود ک لاکی بود شکل تو پ بود بعد سرش زیزی گلو بود ر ...

اره منم اونا رو میخریدم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706