2733
2739
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرتاپیکی رو باید به💩💩💩💩💩💩 بکشین  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
هرتاپیکی رو باید به💩💩💩💩💩💩 بکشین    

کی تاپیکو ب گ کشیده؟

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
من بهم بر نمیخوره چون میگم خب نمیتونن درک کنن یه نسل جدیدی اومده روی کار و الا نسل جوونو تشکیل داده ...

مطمئن باش مملکت دست شما نمیافته البته دست ما هم نمی افته و دست متولدین دهه ۳۰ و ۲۰ و قبل اونه😂😂😂😂در رابطه با جمله ای ک گفتی جوون باور کنهمه دهه هفتادی و هشتادی ها چهرشون از شسصتیا مسن تر میخوره🤔

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
آخی....خسته نباشیدفرهنگ ساز.... اگه خودت یه خورده داشته باشی همه ازت یادمیگیرن

من هی میگم عقدم چیه یکی نیست بگه بچه جان اون عقده ام ندارمه ن عقدم ندارم🙂

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2738

بستنی توپی ها رو یادتونه یه زمان مد بود؟

اون چرخ خیاطی قدیمیا رو منم دارم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
من بهم بر نمیخوره چون میگم خب نمیتونن درک کنن یه نسل جدیدی اومده روی کار و الا نسل جوونو تشکیل داده ...

درکتون میکنیم عزیزم. شاید به نظرشون جالب بوده شما اومدین تو این سایت که مربوط به بچه داری و زایمانه. ادم واقعا حیفش میاد جوونا به جای تحصیل درگیر این چیزا بشن. هرچند این سایت تاپیک های متفرقه هم داره. وگرنه هشتادی یا نودی بودن جرم نیست. هر چی جوونتر بهتر

2706