2733
2734
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست
آخ آخ این بود .میگم چرا هیچ وقت نشون نمیدن .تازه برام کشف شد آخی دست درد نکنه

دانلود کن بشین نگاه کن خیلی حال میده ذهن ادم غرق میشه همه چی ازیاد آدم میره پرواز میکنه به اون دوران....خیلی خوبه

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله که اینطور باشه

یه خواهرزاده دارم دهه هشتادیه.توسن بلوغه همه حرفاش همینطوریه بالحن تندوبه دورازادب صحبت میکنه.هرچی باهاش صحبت میکنم میگه مگه من چی گفتم مشکل ازشماهاست منم کلابیخیالش میشم.اینجافهمیدم همشون اینطوره اخلاقشون

2731
خانما نظر مخالف می بینید رد شید و جواب ندید حیف این تاپیک نیست هر پستش لبخند به لب آدم میاره دعوا می ...

واقعا راس میگین چشمممم...حیف این تاپیک ...نگهش داریم هروقت دلمون گرفته میشه بیاییم نگاه کنیم 

اونایی که اومدن تو تاپیک شما که بهشون ربطی نداشت موضوعش اشتباه کردن شما هم که موضوع این تاپیک مورد ...

کاش فقط با زبون خوش میگفتن به دردتون نمیخوره ...

اون موقع حتما ماهم درست جواب میدادیم و یا بهش فکر میکردیم ولی ...

وقتی میان تاپیک مارو به توهین میکشن و الفاظ زشت 

هر حرفی میزنن 

بی احترامی میکنن  

یه عدمونو تعلیق میکنن 

به پدر و مادرامون بی حرمتی میکنن  

خانوادمونو زیر سوال میبرن 

دیگه حرفاشون برامون بی ارزشه چون میگیم ادمای بی درکی هسن .... 

ما ن ب کسی کار داریم تو سایت ن میایم تو تاپیکای مادرشوهر خاهرشوهری چون اصا برامون جذابیتی نداره  

بنده خودم یا تو تاپیک بامداد خمارم یا تو تاپیک جامع قانون جذب و یا تاپیکای زیبایی و سلامتی 

در ضمن برنامه ریزی دقیقی برا زندگیم دارم و روی اصول و قواعد در فرصت هام میام اینجا و از هیچ کاریمم عقب نمیفتم 

ن درسم ن ورزشم ن هنرای محتلف ن تفریحاتم 

شما قطعا صفحات اخر تاپیک ما نبودین ک ببینید توهینارو ...

اون موقع شاید متوجه میشدین دلیل این حجم از دلخوری ماهارو  

اگرم ب تاپیکای بنده سر بزنید و یا از کسانی ک منو میشناسن بپرسین متوجه میشین ن ادم حاضر جوابیم و ن تند خو و یا کینه ورز 

ولی نمیتونم تحمل کنم بخاطر تفاوت نسلا ک درک نمیشه 

بخاطر اینکه با افتخارم نوشتم هشتادیم و دارم سعی میکنم درست زندگی کنم و درس بگیرم از اشتباهات به خودم و خانوادم ک بینهایت برام عزیزن توهین بشه 

مم همون اولای این تاپیک عذرخاهی کردم هم از استارتر هم از باقی دوستان و اشتباهمو پذیرفتم و گفتم ک ادامه نمیدم  

ولی 

یه عده بازم دس برنداشتن ...!!

2738
يادتونه خانم لورا تو كارتون سرنديپيتي رو نشون نميدادن. نگو كه ايشون بودن و ما نبايد ميديديمشون😁😁😁

چقدر خوشکله من اینو ندیده بودم چشاش عین سرندیپیتی هس

هیچکی نگفت 

یار دبستانیه من همدم و هم یار منی 

چوب الف بر سر ماست ...

یادم نی بقیه ش 🤗😍🤔

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
خانما نظر مخالف می بینید رد شید و جواب ندید حیف این تاپیک نیست هر پستش لبخند به لب آدم میاره دعوا می ...

من به شخصه صفحات اول تاپیک هم از استارتر عزیزمون عذرخواهی کردم هم از باقی دوستان و گفتم دیگه ادامه نمیدم و ب خوبی خوشی تموم شد ولی امروز میام میبینم فقط به من توهین شده و یه عده هرچی خاسن گفتن ... 

بنده هم از صمیم قلبم دوس نداشتم تاپیک یه بنده ی خدای دیگرو ک ادم شریفی هسن بهم بزنم ..

بچها ها میدونید دختری که نقش گلنار رو تو فیلم گلنار باری کرد کی بود ؟غزل شاکری بود.  همون که تو ...

منم اصلا اینو یادم نی

من الان از این پتوهادارم خیلی خوبن وگرمن

دیگه هم از اونا نیس حیف مامان منم داره دوتا پلنگیا شیری رنگن بزرگن گفته اونارو میدم به تو 

2706