2410
2553
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست
من هیچ وفت خجالت زده نمیشم چون نه توهینی کردم ن بی حرمتی و ن حرف کم ارزشی زدم ... من برای محترمانه ...

ایشالله که اینطور باشه

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بانو اینطوری نگو .هم سن و سالهای اون خانم 30و خورده ای سال پیش یه گردان میچرخوندن هیچ وقت نگید بچه . ...

....میدونم نه اخه میگه از شما کوجیکتریم حالا بیاییم جوابتونو بدیم براهمین گفتم گه زشته اونجوری حرف زدن...من از هموتون بزرگترم اینجا خواهری گلم  

2456
راسش درکتون میکنم   منم برام خیلی سخته تحمل کردن افرادی امثال شما که دهانشونو باز میکنن و ...

اونایی که اومدن تو تاپیک شما که بهشون ربطی نداشت موضوعش اشتباه کردن

شما هم که موضوع این تاپیک مورد علاقه تون نیس، بیخود اینجا نمونید و خودتون رو عذاب ندین 

اتفاقا من تو  تاپیک شما بودم ولی دیدم بحث شده نظر ندادم و اومدم بیرون.

تفاوت نسل ها همیشه وجود داره. معمولا آدما تو سن شما کله شق هستن و نصایح و تجربه های بقیه رو نمیتونن درک کنن، همه ما این دوره رو گذروندیم، ما هم مثل شما فکر میکردیم بزرگیم😄 شاید کسایی که راه رو اشتباه رفتن میخوان کمکتون کنن، که بهتون میگن اینجا نیاین یا این بحثا مناسب شما نیست و... 

در هر صورت آدما حق انتخاب دارن، کسی نمیتونه یکی دیگه رو مجبور کنه که چه راهی درسته و اونو بره، شما هم  حق تجربه کردن دارین

حالا انگار مثلا ما که بزرگ تریم خیلی از فضای اینجا چیز یاد میگریم و به درد مون میخوره، من برای سرگرمی میام، قبلا توش ۴ تا چیز در مورد تجربه های بارداری و اینا پیدا میشد، الان از هر ۲۰ تا تاپیک شاید یکیش در مورد بارداری و بچه داری باشه😐 وقتم اینجا تلف میشه ولی بهش اعتیاد پیدا کردم

ولی دوست من، فقط بدونید این سایت با زندگی واقعی فرق میکنه خیلی زیاد!

زبون درازِ من مثل خیلیا ک مثلا اینجا مادرن  خانم یه خونن به توهین باز نمیشه و اجازه نمیدم هرچی ...

بله کاملاازپستای قبلی که توهمین تاپیک گذاشتی مشخصه نه اهل توهینی نه بدزبونی

2714
من خیلی حساسم عزیزم. ولی واقعا زشته رفتاراشون. تو هر تاپیکی میرین چند سالته؟ میگی ۱۷،۱۶ میگ ...

بچه بودن که خوبه ....کاش من همون سن بودم ۱۶ ۱۷ ساله همشم بهم میگفتن بچه....

باز از مسجد شهر صوت قرآن آید با نسیم سحری عطر ایمان آید این شعرو یادتونه؟ عاشقش بودم. کارتون تابا ...

منم این شعرو کامل حفظم هنوزم تو خونه می خونمش دختر دوساله ام هم یه تکه هاشو یاد گرفته

اونایی که اومدن تو تاپیک شما که بهشون ربطی نداشت موضوعش اشتباه کردن شما هم که موضوع این تاپیک مورد ...

دقیقا منظور منم این بود که گفتم یه روزی خواهید فهمید این لحن حرف زدنا خوب نیس....چون ماها هم اون روزا رو گذروندیم البته نسبت به اونا بزرگتریم دیگه...والا جونیم پیر نیستیم که حالا سی تا سی وپنج اینا   پیر نشدیم که 

2706