2733
2734
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست

@نی_نی_یار_5   عزیزم نمیتونم عکس بذارم..تیک ارسال رو ک میزنم میگه نمیتونی بذاری😞باز وارد تاپیک میشه

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسه ماه یه بار شبکه سه فیلم هندی پخش میکرد از دوهفته قبل که تبلیغ میذاشت می مردیم وزنده میشدیم تا روز پخشش برسه.فردا صبحشم صف مدرسه حال وهوای دیگه ای داشت همه داشتن درموردش حرف میزدن

زبونمون رنگی میشد ....یادش بخیر 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2728
حرفایی که اینجا میزنی با حرفایی که تو تاپیکت زدی اصلا یکی نیس انگار اختلال دوقطبی داری 

مرسی که نظر کارشناسی هم میدین 

شما روانشناسین 

شما با یه تاپیک و نظر تونسین اختلالو تشخیص بدین ؟ 

اصا میدونین تو علم روانشناسی بدون صحبت مستقیم با طرف مقابل و داشتن یه سری علائم به مدت طولانی نمیشه تشخیص داد 

من مادرم روانشناس هسن 

نیازی نیس شما زحمت بکشین نظر بدین 😊

از این ب بعدم اگر خاسین نظر بدین بهتره یکم مطالعه کنید دربارش و بعد حرف بزنید چون صحبت بدون علم فاقد ارزشه !!

😍😍😍😍😍 چ عکسایی

یادشون بخیر

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

نوای یاد ان موقعها تو مدرسه ناخونامون را می دیدند یهو تو کیفامون میگشتند که لوازم ارایش نباشه چقدر شیطونی میکردیم تو مدرسه من همیشه با رفیقای نابابم خوراکی میخوردم تو کلاس خدا ببخشتمون ولی معلم دینی جغرافیمون بیشتر وقتا دست می انداختم خیلی شیطون بودم 

همه چی درست میشه 
2738
وایی ببخشید به خودم اومدم دیدم دارم همه رو لایک میکنم فکر اعلانات شما رو نکردم😂😂دیگه لایک نمیکنم و ...

من همه رو لایک کردم همه رووو 

معلوم نی چند تاشون فوشم دادنا 😂😂😂😂😂

اخه هر چی توی تاپیک بود برام خاطره س ....پیر شدیم رفت ...یادشون بخیر 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
هیییییچ نگو😂😂😂😂😂😂😂 من داشتم از اون مدادا چقدر سعی داشتم پز بدم باهاشون😁😁😁

😂😂😂😂😂😂من که معمولااخرهفته میخریدم شنبه باهاش همه رو زخمی میکردم الکی مینداختمش زمین همه ببینن😎😎😎😎

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
امان اززبون درازت .بچه بروکیف بخردوروزدیگه مدارس شروع میشه.این سایت مناسبتون نیس قبول کن 

زبون درازِ من مثل خیلیا ک مثلا اینجا مادرن 

خانم یه خونن به توهین باز نمیشه و اجازه نمیدم هرچی دلم میخاد به هرکی بگم ...

جای افتخاره که با سن کمتر از خیلیا اینجا نه بی احترامی میکنم ن توهین ...!!

باز از مسجد شهر صوت قرآن آید

با نسیم سحری عطر ایمان آید

این شعرو یادتونه؟ عاشقش بودم.

کارتون تابالوگا یه اژدهای سبز بود😍

یه کارتونم بود شوالیه های عدالت، شمشیرشون جادویی بود بهشون قدرت میداد، خیلی دوست داشتمش، فکر میکردم میگه شمالیه های عدالت😆

2706