2703
2553
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست

ای خدااااا بستنی تو فریزر

قالب خوشگلا😢

ماماااااااان 😭😭😭😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یادش بخیر مدرسمون ابتدایی مختلط بودودوپایه بودیم 4و5 معلممون املاء کسایی که درساشون ضعیف بود رومیداددرسخونا غلطاشو دربیارن یادش بخیرازاملاءی پسرعموی خدابیامرزم چقدرغلط گرفتم.بچه بودم پرموبودمو سیبیل داشتم بهم تیکه انداخت گفت سیبیلو چقدرهمدیگرو زدیم.من کلاس5بودم اون4.7ماه ازم کوچیکتربود.معلمه بیچاره به زورجدامون کرد.😢😢😢😢وای الان کجاست

این شیشه ها رو یادتونه 

وای نگو.😭😭

شیشه ی خونه ی مامانبزرگمه 

چقدر خاطره دارم از اونجا.تازه واسه اونا رنگارنگه.ابی قرمز سبز

چقدر الان خونشون بی روحه

کاش حالش خوب میشد میرفتم بازم بغلش میکردم😢😢😢

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
اهنگ بیژن مرتضوی خدا خدای مستون خدای می پرستون به حق هرچی عشق ماروبهم برسون شهرام شپره سرزنگ هندس ...

یادش بخیر راننده سرویس مدرسمون همیشه جونی جونم لیلا فروهرو میزاشت😂

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
2714
وای نگو.😭😭 شیشه ی خونه ی مامانبزرگمه  چقدر خاطره دارم از اونجا.تازه واسه اونا رنگارنگه.ابی ...

خدا ان شالله شفاشون بده. سایشون سال‌های سال مستدام باشه روسر کوچیکترها 

خداخیرتون بده، منم دهه شستی ام، تاپیک گذاشتم علاقمندیم تا برای پسر ام یه سری از کارتونهای زمان خودمو ...

عزیزم سلیقه فرق کرده الان بچه های من اصلا ب کارتونای قدیمی علاقه ندارن میگن حوصلشون سر میره منم از کارتونای حالا بدم میاد ب نظرم خیلی مزخرفن اما چ کنم بچه ها دوست دارن 

2706