2737
2734
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست

اسی تاپیکت خیلی باحاله.خداشاهده دارم گریه میکنم😢😢😢😢بااینکه77م ولی خیلی ازاین عکساواسه منم خاطرست.😍😍😍یادش بخیرهروقت خونه ی مادربزرگه نگاه میکردم تاهاپوکومارمیومدشبکه روعوض میکردم ازقیافش میترسیدم.خوشا به بچگی چقدردقدقه ی فکری داریم چقرزودبزرگ شدیم افتادیم تومشکلات زندگی.آه......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@rahamm   بیا ببین ب سن تو قد میده اینا یا حالتو خوب میکنه من فقط چنتا عکس برام ...

اره یادش بخیر, ولی منم زیاد از دوران بچگیم دل خوشی ندارم. بهتر که گذشت😬

آی وانتی که کله صب میای داد میزنی یخچال نفتی و بخاری علاء الدین میخری😒 عمه داری؟😬

وای خدای چه عکساییی خیلییییییی جالب بود .‌تمام خاطراتم زنده شد چه روزای قشنگی بود خدایا حس و حال اون موقع چقدر عجیب بود چرا اون موقع زندگی یه رنگ خاصی داشت کاش انقدر آرزوی بزرگ شدن نداشتم‌کاش😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2728

دلم پر کشید واسه بچگیام.چی میشه مگه برگردیم به حداقل 10سال قبل.قول میدم دیگه ارزوی بزرگ شدن نکنم.نمیدونم چی بگم حرف دلمو چجور به زبون بیارم ولی کاش میشد

دلم یه دنیا بچگی میخواد.انگار یه عالمه بازی و شیطنت از دنیا طلب دارم.کاش میرفتم به بچگی و یه عالمه مامانبزرگ مهربونمو بغل میکردم.بدون اینکه کسی بگه عیبه و زشته تو خیابون یخمک و بستنی و پفک میخوردم.کتابامو بو میکردم.تو حیاط مدرسه تا میتونستم میدویدم.از مشق نوشتن گله نمیکردم.

خیلی زود گذشت.من بچگیمو میخوام 😭😭😭

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2738

وای خدای من دلم میخواد برگردم به گذشته چند وقت پیش کارتون هاچ زنبورعسل رو به صورت فیلم سینمایی نشون داد. نگاه میکردم خیلی جالب بود باتلوزیون سیاه وسفید می‌دیدیم ولی رنگها رو تصور میکردیم دقیقا همین رنگی بود. خیلی روزهای خوبی بود محتوای کتاب‌های درسی خیلی آموزنده تر بود به نظرم. یادش بخیر 

2706