2726
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست

از همگی ممنون عالی بود 🌹🌸😍

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
اگه اون پاکن ها رو میگی ...منم اره  نداشتیم بخریما اصلا من یاد ندارم داشته باشم ...هم کلاسیهام ...

اره عزیزم ریپلی کردم ولی نشد،یادش بخیر اصلا توخیالمون چه چیزعجیبی بوووود،انگاری که ایفون ایکس الان باشه 😂 دوران ماهمین بود دیگه چشم ودل سیربودیم برای این چیزا خودمونوناراحت نمیکردیم فقط پی بازی و خوشگذرونی،اخرش چرکولک وکثیف میومدیم خونه 😂

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الا خوبه ما دهه هشتادیا بریزیم سرتون و توهین کنیم و بهتون بگیم وای چقدر پیرین و فلان ....؟  ای ...

چون اینجا نی نی سایته

سایت مادران و زنای متاهل

میخوایم راحت یسری حرفا بزنیم که یه مجرد نباید بشنوه نمیدونم چقد بی حیایین شما 

بخدا من حضور مردا رو راحت تر تحمل میکنم تا شماها رو

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
الان كه نگاه كردم به عكسا ديدم هممممه اينارو تو بچگي داشتم ولي از دوران بچگي متنفرم تمام بچگيم به دع ...

مادرتون با شما دردو دل میکرد؟

2728
خداییش چقدر شعرای بچگیمون پر محتوا بود    

آره مخصوصا آن مان نواران معانی زیادی در خودش گنجانده بود😂

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
مادرتون با شما دردو دل میکرد؟

اره ساعت ها اشك ميريخت كه به خاطر ما داره زندگي ميكنه اينكه عمت فلان حرف و زد بابات فلان كارو كرد

الان كه ازدواج كردم ميفهمم مقصر مامانم بود ولي تمام بچگي ارزو ميكردم بميرم مامانم بتونه طلاق بگيره يا دعا ميكردم بابام بميره مامانم راحت بشه

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
اره ساعت ها اشك ميريخت كه به خاطر ما داره زندگي ميكنه اينكه عمت فلان حرف و زد بابات فلان كارو كرد ا ...

بیچاره مادرتون درکش کنین مقصر هر کسی بود شرایط حتمن براش سخت بود اون دوران

بیچاره مادرتون درکش کنین مقصر هر کسی بود شرایط حتمن براش سخت بود اون دوران

نگين بخدا اينو ما زندگي خوبي داشتيم خيلي بهتر از اطرافيانمون ولي مامان من ادم زياده خواه و ناشكريه تصور كن بعد چهل سال زندگي هنوز توقعاتي داره كه تو نامزدي كسي نداره

توروخدا با بچه هاتون درد و دل نكنين

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
لرزوندن شونه ها😂😂 همه احساس میکردن مثل خردادیان میرقصن آهنگ دختر احمد آباد هم یادمه اونم خیل ...

شماعی زاده😂

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
2706