2410
2553
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست
واقعا همینطوره پسر من هیچ وقت مزه بالابلندی و هفت سنگ و کوچه گردی رو نچشیده همش کنسول بازی و تبلت و ...

امسال که رفتیم برای آمادگی بچم لوازمشو بخریم زیاد ذوق نکرد اومدیم خونه اصلا ذوقشونو نکرد من خودم بچه بودم لوازم اتحریر که واسه مدرسه میخریدیم تا روزی که استفاده ازشون نکرده بودم میاوردم مرتب میچیدم و یه نصف روز باهاشون خیالبافی میکردم تا دوباره فردا همینطور اما  بچم اصلا ذوق نکرد

اصلا خیلی فیلمها نیستن دیگه 

اره اونموقه بر عکس الان بود همه وضع مالیاشون پایین بود و پر بچه بودن بعد فیلم و سریالای خارجی و  اروپایی میزاشتن من همش حسرت دوچرخه سواری و لباسا و پاپیونای دختر بچه های خارجی رو میخوردم خونه های شیک و لاکچری   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تو اون فیلم از جهانبخش سلطانی بدم اومد 😕

پدر همون پسر بود ن؟؟فک کنم اسرائیلی بودن تو فیلم

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2714

آهنگ هادی و هدی یادتونه؟

من پیش خودم فکر میکردم فقط بچه های بد آدامس لاویز میخورن.از دیدن عکسای آدامس لاویز هم خیلی خجالت می کشیدم چون بعضیا عکساش رو جمع میکردن  

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
تنها در خانه رو یادتونه

نع فک کنم اینم مال لاکچریاس.

چون تعریفشو شنیدم ولی ندیدم😕

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2706